BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet situata epidemiologjike në vend

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet
x
BREAKING NEWS

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti: Ja çfarë do të ndodhë së shpejti

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti:
x
BREAKING NEWS

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre marrëveshjet e rëndësishme

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre
x
BREAKING NEWS

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin. Ja çfarë ka ndodhur në kufi

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis
x
BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Gossip

A do të rikthehet në “E Diell”? Flet moderatorja e njohur e Top Channel, Fjoralba Ponari

A do të rikthehet në “E Diell”? Flet moderatorja e njohur

Fjoralba Ponari është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është bashkëprezantuese me aktorin Salsano Rrapi në spektae humorit “Portokalli”, si dhe modern emisionin “Më thuaj një dëshirë”, që vetëm pak javë më parë ëshët rikthyer në transmetim.

Fjoralba ka qenë për disa sezone, pjesë e “E diell”, megjithatë moderatorja u shkëput kur nisi angazhimet e saj të reja. Megjithatë, duket se fansave të saj iu mungon, pasi e pyesin shpesh për një rikthim të mundhsëm.

Në një pyetësor të zhvilluar në Instagram-in e saj, e kanë pyetur sërish, dhe Fjoralba sigurisht, pa hezituar, iu ka kthyer përgjigje.

“Momentalisht jam shumë e plotësuar me projektet që kam në televizion, megjithatë ‘Kurrë mos thuaj kurrë’”, tha moderatorja, duke thënë se e ardhmja mund të rezervojë surpriza, e duke e lënë kështu mundësinë e rikthimit të hapur.

Ndërkohë, përveç televizionit, prej kohësh përflitet për bashkëpunimin e saj me ‘Pint-at’, të cilat do ta sjellin Fjoralbën edhe si këngëtare.

Më të lexuarat