BREAKING NEWS

Aksidenti tragjik në aksin Levan-Vlorë/ Viktima është një 18-vjeçar, 4 të rinj në gjendje të rëndë, Policia jep detajet e para  

Aksidenti tragjik në aksin Levan-Vlorë/ Viktima është
x

Gossip

A do të rikthehet sërish apo jo? Braktisi papritur 'Përputhen', Ledjana merr vendimin e rëndësishëm (FOTO)

A do të rikthehet sërish apo jo? Braktisi papritur

Konkurrentja e re e “Përputhen”, Ledjana Prenga vendosi të largohet nga emisioni duke u shprehur se e kishte të vështirë të përballonte presionin dhe se nuk po e gjente dot veten mes konkurrentëve të tjerë.

Ledjana e quajti këtë largim një pauzë prandaj ndjekësit së fundmi e kanë pyetur nëse do të rikthehet sërish.

“A do kthehesh në Përputhen? Je një vajzë shumë e mirë”, ishte pyetja drejtuar Ledjanës, e cila u përgjigj: “POO”.

A do të rikthehet sërish apo jo? Braktisi papritur

Në një postim tjetër Ledjana pohoi se në pamjen e jashtme mund të duket e fortë, por përbrenda është shumë e ndjeshme prandaj i ka përjetuar keq sulmet ndaj saj në emision.

A do të rikthehet sërish apo jo? Braktisi papritur

Sa për këngën që i dedikoi Mevlani, ajo shprehet se është surpriza më e bukur që ka marrë deri tani.

A do të rikthehet sërish apo jo? Braktisi papritur

Më të lexuarat