BREAKING NEWS

Berisha zbulon telefonatën që solli përplasjen me Erdogan: Më kërkoi në mënyrë jodiplomatike…

Berisha zbulon telefonatën që solli përplasjen me Erdogan:
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha zbulon arsyen pse bojkotoi sot Kuvendin

Sali Berisha zbulon arsyen pse bojkotoi sot Kuvendin
x
BREAKING NEWS

Erdogan nuk e takoi, reagon për herë të parë Ilir Meta

Erdogan nuk e takoi, reagon për herë të parë Ilir Meta
x
BREAKING NEWS

Pritet kthesa drastike në politikën shiptare / Spartak Ngjela tregon planin e madh që po përgatitet për Shqipërinë

Pritet kthesa drastike në politikën shiptare / Spartak Ngjela tregon
x
BREAKING NEWS

Erdogan ia bën të qartë qeverisë shqiptare: Merrni masa të menjëhershme pë gylenistet që marrëdhëniet tona të mos errësohen

Erdogan ia bën të qartë qeverisë shqiptare: Merrni masa
x
BREAKING NEWS

Presidenti Erdogan flet në Parlamentin e Shqipërisë: S’do lejojmë askënd që të prishë këtë panoramë të bukur e të këndshme

Presidenti Erdogan flet në Parlamentin e Shqipërisë: S’do
x
BREAKING NEWS

Ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri, zbulohen zonat më 'të nxehta'

Ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit
x
BREAKING NEWS

Erdogan jep njoftimin e rëndësishëm, paralajmëron zhvillime të reja në Shqipëri

Erdogan jep njoftimin e rëndësishëm, paralajmëron zhvillime
x

Gossip

“A do të ulesh sipër meje?”/ Flirtime dhe provokime mes dy konkurrenteve të Përputhen, shpërthen Erioni: Dje mu hodhe mua, tani hap këmbët dhe…

“A do të ulesh sipër meje?”/ Flirtime dhe provokime mes

Në takimin me Bledin, Mikela e ftoi që të shkojnë pranë pianos dhe të dy u ulën afër. Mikela nuk hezitoi për ta provokuar duke i thënë: “Thashë se do më thoje të ulesha sipër teje”.

Pas kësaj, Bledi e pyeti duke i thënë: “A do të ulesh sipër meje?” Mikela tha se donte të bënte pauzë dhe e kaloi me të qeshur, ndërsa Bledi e ngriti dhe e uli në prehrin e tij. E gjitha kjo situatë ka nevrikosur keq Erionin.

Erioni: Dje mu gjujte mua, jo ku e kishe dorën e krahun, ti ju ule sipër. Hap këmbët, mbyll këmbët, fut duart.

Mikela: Nuk hapi njeri këmbët e nuk futi duart.

Erioni: Po u pa kjo gjë. Edhe ti prekesh nga afrimiteti im.

Bledi: Nuk e kemi kërkuar një puthje.

Ritvana: Mos rri duke bërë drama.

Erion: Para 3 ditësh the vetëm unë e Marko. Tani doli dhe Bledi. Mos ma ndërro muhabetin. Marko s’ta futi, tani doli ky tjetri. Kur të dalim ne jashtë, 5 minuta me dal jashtë e pastaj…

Mikela: Kur të dalim jashtë s’jam kështu. Këtu nuk jam e sigurt se ishe duke puthur dikë tjetër.