BREAKING NEWS

Fillon sëpata e SPAK mbi familjarët e Berishës, Shkëlzeni thirret si dëshmitar për “Gërdecin”, ja faksimilet që e fundosin, zbardhen provat që tregojnë djalin e “non gratës” si pronar në hije të biznesit të vdekjes, si i vendosi ministrat nën urdhrat e...

Fillon sëpata e SPAK mbi familjarët e Berishës, Shkëlzeni
x
BREAKING NEWS

Deklarata e SHBA për “non-gratën” dhe kërcitja e prangave për familjarët e tij “tërbojnë” Sali Berishën, kreu i “Foltores” akuza, kërcënime dhe sulme ndaj SPAK

Deklarata e SHBA për “non-gratën” dhe kërcitja e
x
BREAKING NEWS

Fillon “hemorragjia” te grupi i dezertorëve të PD, Dash Sula, Lefter Gështenja dhe “rapsodi” Gjekmarkaj distancohen nga Sali Berisha pas ultimatumit amerikan

Fillon “hemorragjia” te grupi i dezertorëve të PD, Dash
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në çetën anti-amerikane, Berisha i pret shpresat Bardhit për Sekretar të Përgjithshëm, deklaron se Noka është numri 2, “Foltorja” presion Gjykatës së Lartë për vulën para se të krijojë parti të re

Plas sherri në çetën anti-amerikane, Berisha i pret shpresat
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi në SHBA midis Yuri Kim dhe Edi Ramës, pse kryeministri shqiptar censuroi takimin me ish-ambasadoren amerikane?

Çfarë ndodhi në SHBA midis Yuri Kim dhe Edi Ramës, pse
x
BREAKING NEWS

Rëndohen pozitat e Edi Ramës në SHBA, McGonigal pranon akuzën e ryshfetit 225 mijë USD për lobimin e kryeministrit shqiptar, ish-agjenti i FBI rrezikon 5 vite burg për dosjen shqiptare

Rëndohen pozitat e Edi Ramës në SHBA, McGonigal pranon
x
BREAKING NEWS

Pagat 900 euro në shtet, zbardhet kalendari i rritjes së rrogave në sektorin publik, ja kur do ta përfitojnë shtesat mësuesit, policët, ushtarakët, mjekët dhe infermierët

Pagat 900 euro në shtet, zbardhet kalendari i rritjes së rrogave
x
BREAKING NEWS

McGonigal pranoi akuzat për lobim kundër PD-së, Basha del me reagimin e fortë: Sali...

McGonigal pranoi akuzat për lobim kundër PD-së, Basha del me
x

Gossip

A e di se dikush po bën namin me emrin e tij në Instagram? Tha se s'ka rrjete sociale, Luizi na la pa fjalë me reagimin (VIDEO)

A e di se dikush po bën namin me emrin e tij në Instagram? Tha se

Prej fillimit të edicionit të “Big Brother Vip Albania 2” në Instagram është hapur një profil me emrin “luiz.ejlli” që është rritur në mënyrë të frikshme, ku tani numëron 345 mijë ndjekës.

Por, shpesh ka patur dyshime nëse ai profil Instagrami përdorej nga njerëz të afërt të Luizit apo dikush tjetër që po e shfrytëzon famën e tij.

Këto aludime kanë marrë fund mbrëmjen e djeshme nga vetë Luizi. Gjatë një bisede, Efi po i tregonte se sa lek mund të bënte nga Instagrami dhe se dikush tjetër mund të jetë duke shfrytëzuar emrin dhe famën e tij.

Por, Luizi konfirmoi se në momentin kur është futur në “Big Brother Vip” një person i afërt i ka hapur Instagramin

BISEDA

Efi: Po ti budalla a e kupton se kush ta ka hapur ty Instagramit me emër dhe mbiemër tënd se ça po bën tani? Namin. O zemra, një Instagram që mund të ketë shumë followersa shitet me lekë.

Luizi: Por ça me i bo tani?

Efi: Po të kishe hapur, ose dikush që është jashtë të të kishte hapur një Instagram, sepse është lëk more.

Luizi: Unë kam ardhur këtu për të qenë vetvetja.

Efi: Ore shitet Instagrami, ti një herë nuk e di se sa mund të arrish të shkosh ti me followersa. E di sa lek të bën Instagrami. T’i nuk je normal.

Luizi: Por kur të dal do e hap.

Efi: Po ta ka hapur dikush tjetër dhe nuk e hap dot në emrin tënd, e kupton ça ndodh.

Luizi: Ma ka hap dikush.

Efi: Ta ka hap dikush?

Luizi: Po, sa kam hyrë këtu.

Efi: Sa ke hyrë, po shumë mirë, sepse po ta hapë dikush në emrin tënd ti nuk e hap dot më. Do bësh një 1 mbrapa, një numër a diçka tjetër.

Luizi: Po bëj një “K” moj (duke iu referuar Kiarës)

Efi: Por nuk do të besojnë që je ti.

Luizi: Po si nuk më besojnë me Kiarën.

Më tej, Luizi ironizoi se foton e parë që do hedhë në Instagram me dorën e tij, do jetë me Kiarën në pozicion gati për t’u puthur dhe me mbishkrimi “le të rrjedhi”.