BREAKING NEWS

“Kuvendin e kontrollon Rama”, ish-presidenti: Nuk i vendoset faji vetëm opozitës që janë të përçarë, por edhe...

“Kuvendin e kontrollon Rama”, ish-presidenti: Nuk i vendoset faji
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e
x
BREAKING NEWS

Çështja “McGonigal"/ Bamir Topi del me akuzat ndaj kryeministrit: Rama i sheh institucionet si copa letre

Çështja “McGonigal"/ Bamir Topi del me akuzat ndaj
x
BREAKING NEWS

"U kërkoi 10 milionë euro për t’i hequr nga lista e zezë", Milaim Zeka del me deklaratën befasuese: Faik Ymeri shantazhoi biznesmenët në emër të McGonigal

"U kërkoi 10 milionë euro për t’i hequr nga lista e
x
BREAKING NEWS

Bordi i Transparencës ndryshon çmimin e karburanteve, ja me sa lek do të shiten nafta dhe benzina

Bordi i Transparencës ndryshon çmimin e karburanteve, ja me sa lek
x
BREAKING NEWS

"Banda kriminale e drejtuar nga kryeministri...", Erisa Xhixho del me deklaratën e fortë: U janë vjedhur miliona euro shqiptarëve

"Banda kriminale e drejtuar nga kryeministri...", Erisa Xhixho del me
x
BREAKING NEWS

Autobusi me nxënës përplaset me një makinë, policia zbardh shkakun dhe detajet e fundit nga ngjarja (Video)

Autobusi me nxënës përplaset me një makinë, policia
x
BREAKING NEWS

Kush është bosi në Bllok që pastruesja i mori lekët me çantë?

Kush është bosi në Bllok që pastruesja i mori lekët me
x

Gossip

A e ngacmon ende aktori i famshëm turk? Moderatorja bukuroshe shqiptare tregon gjithçka

A e ngacmon ende aktori i famshëm turk? Moderatorja bukuroshe shqiptare

Moderatorja Eva Murati ka shuar të gjithë kuriozitetin për raportin e saj me aktorin turk me orgjinë shqiptare, Can Yaman.

Ajo është shprehur se nuk ekziston në lidhje mes tyre, por një komunikim normal si me shumë figura të tjera të njohura.

Donald: Për jetën personale për atë aktorin turk Can Yaman, të ka shkruar?

Eva: Jo jo, çfarë do të dish?

Donald: Flet me të?

Eva: Kam një komunikim normal siç kam me shumë figura të tjera të njohura. Instgram këtë ka bërë tani, që e ka bërë botën shumë të vogël edhe e ke komunikimin edhe me persona që dikur i shihje në filma.

Kujtojmë se komentet në Instagram mes tyre kanë shkaktuar shumë polemika nëse ata kanë një marrëdhënie përtej shoqërisë.