BREAKING NEWS

“Serbia po dërgon tanket në kufirin me Kosovën”, Spartak Ngjela paralajmëron zhvillimet e papritura: Dhëntë Zoti, ua merr mendjen dhe...

“Serbia po dërgon tanket në kufirin me Kosovën”,
x
BREAKING NEWS

Florian Marku bën krenar shqiptarët, luftëtari kuqezi shkruan historinë

Florian Marku bën krenar shqiptarët, luftëtari kuqezi shkruan
x
BREAKING NEWS

Berisha bën deklaratën e papritur: Kam kërkuar shpalljen non grata të George Soros

Berisha bën deklaratën e papritur: Kam kërkuar shpalljen non
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama intervistë për Zërin e Amerikës, flet për marrëdhëniet me Kosovën: Kemi një divergjencë, por...

Kryeministri Rama intervistë për Zërin e Amerikës, flet
x
BREAKING NEWS

Bilanc tragjik në 24 orë, MSH jep të dhënat e fundit epidemiologjike: Ja sa të infektuar janë regjistruar në vend, 26 pacientë në gjendje të rëndë

Bilanc tragjik në 24 orë, MSH jep të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet? PD mbledh sot grupin parlamentar

Çfarë pritet? PD mbledh sot grupin parlamentar
x
BREAKING NEWS

Dënimi i Adriatik Llallës/ Reagon për herë të parë Edi Rama dhe flet për mediat franceze nga Nju Jorku: Po bëjmë luftë të hapur kundër ...

Dënimi i Adriatik Llallës/ Reagon për herë të parë
x
BREAKING NEWS

SHBA 2 mesazhe vdekjeprurëse, rihapet “Gërdeci” dhe bien kambanat për Shkëlzen Berishën, Yuri Kim vjen me porosi të qarta nga Uashingtoni dhe vulos fundin tragjik të Sali Berishës

SHBA 2 mesazhe vdekjeprurëse, rihapet “Gërdeci” dhe bien
x

Gossip

E njihni këtë vogëlushe? Sot ajo është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare

E njihni këtë vogëlushe? Sot ajo është një

Ajo është padyshim një ndër këngëtaret me origjinë shqiptare që na bën krenare me arritjet e saja në skenat ndërkombëtare.

Bëhet fjalë për këngëtaren Bebe Rexha, e cila është shumë aktive në rrjetet sociale  dhe së fundmi është bërë nostalgjike për të shkuarën.

Ajo ka publikuar një foto të shumë viteve më parë, kur ishte veçse 8-vjeç. Bebe shfaqet me flokë të zeza e të gjata dhe me një buzëqeshje të lehtë në fytyrë.

E njihni këtë vogëlushe? Sot ajo është një

Këngëtarja ka ruajtur të njëjtat tipare të ëmbla edhe në ditët e sotme dhe dukshëm dallon se është ajo. Po ju a do e njihnit?

E njihni këtë vogëlushe? Sot ajo është një