BREAKING NEWS

1.3 tonë kokainë në Maqedoni, vjen reagimi zyrtar nga Policia shqiptare për sasinë rekord: Dorëzuam drogën

1.3 tonë kokainë në Maqedoni, vjen reagimi  zyrtar nga Policia
x

Gossip

A e tradhtoi Rudina Dembacaj ish-bashkëshortin me Mark Frrokun? Aktorja e humorit sqaron ‘zhurmën mediatike’ dhe si vendosi të lidhej me ish-deputetin: Isha kokëulur në aeroport!

A e tradhtoi Rudina Dembacaj ish-bashkëshortin me Mark Frrokun? Aktorja e

Aktorja e humorit, Rudina Dembacaj flet për herë të parë pasi deklaroi publikisht dashurinë për ish-deputetin Mark Frroku.

E ftuar në emisionin “Rudina”, Dembacaj foli për atë çka shkaktoi i ‘zhurmë mediatike’ dhe për vendimin që e shtyhu që të shpallte hapur dashurinë për Frrokun, të cilën e deklaroi publikisht më 6 janar.

“Unë dhe Marku në ditën e dytë të vitit bëmë një udhëtim jashtë shtetit dhe unë e kapa veten duke ulur kokën në aeroport. Nuk ia lejoja dot vetes këtë gjë, nuk kam pse ta fsheh dashurinë. Fati deshi që unë njoha një person të mrekullueshëm për mua, ne ndihemi aq mirë me njëri-tjetrin, sa pse duhet unë ta fsheh këtë gjë? Nuk është fare e vështirë të njihen dy veriorë, njëri në art, tjetri në politikë. Jemi njohur prej kohësh, absolutisht nuk e kishim menduar ndonjëherë të kishim një marrëdhënie. Marku ka kaluar një periudhë shumë të vështirë të jetës së tij, ka humbur bashkëshorten para një viti e gjysmë. Pas kësaj humbjeje ndoshta ishte dhe situata delikate për jetën e tij. Sigurisht unë isha një vajzë single, grua single, edhe ndodhi që u dashuruam, s’kishim pse ta fshihnim më”, pohoi Dembacaj.