BREAKING NEWS

"Hetim nëse ka kryer krime”/ Me arsenal armësh në shtëpi, zbardhen detaje të reja për arrestimin e zyrtarit të lartë në Elbasan, publikohet FOTOJA dhe EMRI. Dalin pamjet

"Hetim nëse ka kryer krime”/ Me arsenal armësh në
x
BREAKING NEWS

E trishtë/ Ndahet nga jeta kryetari i ish-të përndjekurve politikë, i biri jep lajmin e hidhur: Një muaj pasi kaloi Covid-19, pësoi komplikacion të rëndë në ...

E trishtë/ Ndahet nga jeta kryetari i ish-të përndjekurve
x
BREAKING NEWS

Italianët marrin përsipër ekspertizën për “21 Janarin”, prova e dëshmi të reja për 4 vrasjet, Berisha pritet të merret në pyetje nga prokurorët e SPAK

Italianët marrin përsipër ekspertizën për “21
x
BREAKING NEWS

“Bombë” infektimesh nga Omicron në këtë qytet në Shqipëri, mjekja jep alarmin: Përveç variantit të ri, po qarkullon edhe...

“Bombë” infektimesh nga Omicron në këtë qytet
x
BREAKING NEWS

KLSH kallëzon në SPAK 8 punonjës të ‘Shëndetësisë’

KLSH kallëzon në SPAK 8 punonjës të
x
BREAKING NEWS

‘Tërmet’ në PD, Lulzim Basha i jep postin e rëndësishëm Roland Bejkos

‘Tërmet’ në PD, Lulzim Basha i jep postin e
x
BREAKING NEWS

“Nuk jeni ishull i pavarur”, Manja prezanton drejtorin e Shërbimit të Provës dhe i jep urdhrat e prerë: Nuk jeni të paprekshëm, porosia ime një dhe e vetme!

“Nuk jeni ishull i pavarur”, Manja prezanton drejtorin e
x
BREAKING NEWS

Helidon Bushati dha dorëheqjen, Lulzim Basha bën lëvizjen urgjente, ia beson Shkodrën krahut të tij të djathtë (EMRI)

Helidon Bushati dha dorëheqjen, Lulzim Basha bën lëvizjen
x

Gossip

A është Antonela VIP? Balina jep përgjigjen e prerë: Është ofenduese ta themi dhe zhgënjyese që...

A është Antonela VIP? Balina jep përgjigjen e prerë:

Hyrja e ish-konkurrentes së ‘Përputhen’, Antonela Berisha në ;’Big Brother VIP’ është shoqëruar me diskutime të shumta.

Jo të paktë janë ata që shprehen se ajo nuk ëhstë VIP dhe nuk duhej të ishte pjesë e atij reality show.

Madje edhe vetë banorët kanë shprehur në nja farë mënyre se Antonela u bë e njohur për publikun nga “Për’puthen” dhe jo nga profesioni që ka.

“A është VIP për ty Antonela”, ishte një nga pyetjet që iu bënë Balina Bodinakut ditën e sotme në emisionin “Goca dhe Gra”.

“Duhet të bëjmë një pakt fjale, çfarë është VIP? Sepse ka shumë përkufizime dhe në përkufizime të ndryshme. Unë nuk e mas suksesin e njerëzve me followers në Instagram, është ofenduese ta themi dhe zhgënjyese që disa nga banorët aty e kanë artikuluar aq fort këtë gjënë. Edhe për vetë personin që ti i referohesh si VIP duke i vënë në dukje se ti je VIP se ke 300 mijë ndjekës është ofenduese. Sepse unë si Balinë do doja të kisha një kontribut përtej asaj. Do doja të vlerësohesha për atë në radhë të parë dhe nëse më vlerësojnë për atë, mirë se të vijnë. Por nuk e ndjek suksesin me atë. Duke përdorur fjalën VIP ne jemi duke krijuar një model.

Nga ana tjetër në një format si BB VIP, se edhe unë e kam patur këtë dilemë me veten time, ky debati që ka plasur kudo ka qenë edhe brenda vetes sime, me pro dhe kundër. Por një format si BB që ka një target grup shumë të gjerë dhe që mbërrin shumë gjerë në publik, mendoj se ka vend për persona si Antonela, në kuptimin se për aq kohë që ndiqet arrin edhe në atë grup. Por është edhe një format ku njerëzit gjykojnë dhe aty do të kuptojmë modelet që vlerësohen apo nuk vlerësohen. Nuk është e lehtë të sjellësh modele për publikun, por seleksionohen me kohën”, tha opinionistja e “Big Brother VIP”.

Më të lexuarat