BREAKING NEWS

A do kandidojë Rudina Hajdari për kreun e PD? Ish-deputetja habit me përgjigjen

A do kandidojë Rudina Hajdari për kreun e PD? Ish-deputetja habit me
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu bën paralajmërimin e frikshëm: Nëse SHBA dhe BE tërhiqen, sovraniteti i Kosovës...

Kreshnik Spahiu bën paralajmërimin e frikshëm: Nëse SHBA dhe
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri të Kosovës/ Deputeti demokrat ngre alarmin dhe plas deklaratën ‘bombë’: Agjentët rus në Nish po pajisen me pasaporta diplomatike serbe

Tensionet në Veri të Kosovës/ Deputeti demokrat ngre alarmin dhe
x
BREAKING NEWS

“Kemi një ndarje mes pozitës dhe opozitës shqiptare”/ Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat e forta: Ja pse Rama ka zgjedhur partnere Turqinë, ndërsa Berisha ka Greqinë?

“Kemi një ndarje mes pozitës dhe opozitës shqiptare”/
x
BREAKING NEWS

Goditi Sali Berishën me grusht në protestën e 6 dhjetorit, përfundon akti i ekspertimit për Gerti Shehun, ja kërkesa e papritur e Prokurorisë

Goditi Sali Berishën me grusht në protestën e 6 dhjetorit,
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në Vlorë, plagoset me thikë 64-vjeçari, policia zbardh detajet

Plas sherri në Vlorë, plagoset me thikë 64-vjeçari,
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet të ndodhë të hënën? Eksperti i sigurisë zbardh skenarin për Veriun e Kosovës

Çfarë pritet të ndodhë të hënën? Eksperti i
x
BREAKING NEWS

Gati për atentat? Lëvizte i armatosur në bregdetin e Borshit, e pëson keq 38-vjeçari

Gati për atentat? Lëvizte i armatosur në bregdetin e Borshit, e
x

Gossip

A është Keisi “molla e sherrit” midis djemve? “Po ik o....”, përplasja e ashpër mes Lorencit dhe Kristit: Çfarë niveli je ti

A është Keisi “molla e sherrit” midis djemve? “Po ik

Në rrjet prej kohësh po përflitet emri i Lorencit, Kristit dhe Keisit së bashku. Që prej hyrjes së këngëtarit në “BBV” në rrjet qarkulloi lajmi se Lorenci në fakt ishte ish-i i Keisit.

Teksa ndjekësit prej kohësh e kanë parashikuar një “përplasje” midis djemve, kjo gjë ka ndodhur në fakt së fundmi.

Kristi dhe Lorenci kanë debatuar me njëri-tjetrin për çështje nivelesh.

Krist Aliaj ka folur për nivele midis banorëve të “BBV”, duke e cilësuar vetën nivelin më të lartë dhe pjesën tjetër sigurisht më poshtë se ai. Kjo mënyrë e të shprehurit nuk i ka pëlqyer aspak banorëve të tjerë, mirëpo ai që ka reaguar ashpër ka qenë Lorenc Hasrama.

Këngëtari nuk është kursyer aspak ndaj Kristit, duke i thënë se e vetmja gjë për të cilën ai njihet është se ka marrë pjesë në një emision “dating”.

“Çfarë niveli je ti? Çfarë niveli të dukemi ne? Çfarë ke bërë ti që je nivel i lartë? Unë të paktën njihem se bëj diçka, ti për çfarë njihesh? Shkon në emision me 10 goca dhe flet me ato,”-u shpreh Lorenci.

“Unë jam niveli “A”. Ju jeni niveli “B”, “D” dhe me radhë. Unë nuk bëj gjë, kam një vit në showbiz. Unë jam vetëvlerësuar niveli “A”,-ia ktheu Kristi nga ana tjetër.

“Ik o Kristi se nuk më vë dot notë ti mua. Nuk ke thënë diçka të saktë që kur ke hyrë,-tha këngëtari.