BREAKING NEWS

Deputetët e PS i përgjigjen Metës dhe kërkojnë hetim nga SPAK për presidentin, i kujtojnë bllokun 700 mijë euro dhe reformën në drejtësi

Deputetët e PS i përgjigjen Metës dhe kërkojnë hetim
x

Gossip

A është xheloz për Amin? Ermal Mamaqi i lë të gjithë pa fjalë me ato që thotë në mes të emisionit: Nuk mund ta imagjinoj dot...

A është xheloz për Amin? Ermal Mamaqi i lë të

I ftuar në "After Party", në Youtube të Luna Vjollcës, Ermal Mamaqi iu është përgjigjur mjaft pyetjeve pikante.

Gjatë intervistës, ai i ka bërë një dedikim publik bashkëshortes së tij, Amarda Toskës.

Ermali tha se nuk e imagjinon dot veten pa Amin në jetën e tij. “Amarda unë nuk mund ta imagjinoj dot veten time pa ty”, u shpreh ai.

I pyetur rreth xhelozisë, Ermali tregoi se bëhet më shumë xheloz për Amin, sepse ajo nuk ka arsye pse të bëhet xheloze për të.

A është xheloz për Amin? Ermal Mamaqi i lë të

Më të lexuarat