BREAKING NEWS

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit
x
BREAKING NEWS

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e rëndësishëm dhe tregon çfarë pritet: Kemi frikë nga…

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e
x
BREAKING NEWS

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të Covid-19

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të
x
BREAKING NEWS

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë, një tjetër shtet evropian heq të gjitha kufizimet me Shqipërinë duke filluar nga nesër

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë,
x
BREAKING NEWS

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë
x
BREAKING NEWS

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të ashpra dhe jep ultimatumin e prerë: Çoni përpara Reformën në Drejtësi! Nëse s’tregoni guxim...

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të
x
BREAKING NEWS

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/ Pritet vendimi për zgjedhjet lokale të 2019, përfaqësuesja e qeverisë kërkon pezullimin e çështjes. Cili është verdikti i Gjykatës Kushtetuese?

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/
x

Gossip

A flirtojnë politikanët me ju? Deputetja shqiptare më seksi flet hapur dhe i befason të gjithë me ato që tregon: Nuk jam më e ëmbël se fruti, por...

A flirtojnë politikanët me ju? Deputetja shqiptare më seksi flet

Ajo është etiketuar gjithmonë si një ndër deputetet shqiptare më seksi. Bëhet fjalë për deputeten e Kuvendit të Kosovës, Dude Balja, e cila ka dhënë sëfundmi një intervistë ku ka zbuluar detaje të pathëna nga jeta e saj private.

E pyetur se cila ishte puna e parë që ajo ka bërë, ajo tregoi se ka qenë menaxhere spitali.

Gjithashtu Dude Balja tregoi se emri i saj në shqip do të thotë frut, ku pranoi se nuk është më e ëmbël se fruti, por aty afër.

Pjesë nga biseda:

Pyetje: A flirtojnë politikanët me ju?

Duda Balje: Jo.

 Pyetje:A e di se kujt i thonë “Dud” shqip?

Duda Balje: Është frut.

Pyetje: A je më e ëmbël se fruti?

Duda Balje: Jo, nuk jam më e ëmbël se fruti por aty afër”.

A flirtojnë politikanët me ju? Deputetja shqiptare më seksi flet

Më të lexuarat