BREAKING NEWS

‘Plumbi i Artë’/ Tronditi botën e krimit, Gjykata e Posaçme merr vendimin për Nuredin Dumanin, pasi ‘zbërtheu’ prapaskenat e errëta të bandave që veprojnë në vendin tonë

‘Plumbi i Artë’/ Tronditi botën e krimit, Gjykata e
x
BREAKING NEWS

“Komshinjtë te Gjiri i Lalzit”/ Artan Hoxha iu publikon Berishës e Metës foton që po shpërndahet me shpejtësi dhe i ‘thumbon’ ashpër: Nuk paska qenë aq budalla Enveri...

“Komshinjtë te Gjiri i Lalzit”/ Artan Hoxha iu publikon
x
BREAKING NEWS

DOSJA 'Plumbi i Artë'/ ‘Plakën e mbylli Talo në banjë, unë përkëdhela ...’, Dumani zbardh detaje të rënda për grabitjen e shtëpisë së emrit të njohur! U veshën si policë të anti-drogës për të grabitur 500 mijë euro

DOSJA 'Plumbi i Artë'/ ‘Plakën e mbylli Talo në
x
BREAKING NEWS

Ndihmonte vrasësit që të mos arrestoheshin/ Jep dëshminë e tij ish zyrtari i lartë i Policisë, Leonard Palushi që u arrestua nga personat VIP me urdhër të SPAK

Ndihmonte vrasësit që të mos arrestoheshin/ Jep
x
BREAKING NEWS

Zbulohet mashtrimi i Berishës me gjyqin në Francë, ish-kryeministri pranon se padia e tij ndaj Blinken nuk mund të merret në shqyrtim dhe sulmon deputetin e CDU

Zbulohet mashtrimi i Berishës me gjyqin në Francë,
x
BREAKING NEWS

Skandal, “Foltorja” nuk paguan dot pagat e administratës së SHQUP, rrezikon t’i ndërpriten dritat dhe uji, “Rithemelimi” nuk njihet nga institucionet

Skandal, “Foltorja” nuk paguan dot pagat e administratës
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Rama-Manja po luajnë blofin me thirrjet ndaj SPAK për të hetuar Berishën dhe Metën, PS ka përgjegjësi politike për zyrtarët e korruptuar që kanë rënë në burg

Spartak Braho: Rama-Manja po luajnë blofin me thirrjet ndaj SPAK për
x
BREAKING NEWS

Pas arrestimit të bosëve të krimit që mbështeten nga politika, SPAK gati fletë-arrestet për ministra, kryebashkiakë dhe drejtorë të lartë të përfshirë në abuzime me tenderat

Pas arrestimit të bosëve të krimit që mbështeten nga
x

Gossip

“A gëzohesh nëse del Monika?”, Iliri e habit Arjolën me përgjigjen e tij (REPLIKAT)

“A gëzohesh nëse del Monika?”, Iliri e habit Arjolën

Monika dhe Iliri kanë pasur një raport mjaft të ngushtë në fillimet pas hyrjes në Big Brother VIP. Por gjërat ndryshuan me kalimin e kohës dhe tashmë mes tyre ka nisur një “luftë” me ironi, debate dhe përplasje të vazhdueshme. Kjo ka bërë që Monika të kalojë në “kampin” e Donaldit.

Situata është përkeqësuar më tepër pas shakave që Iliri pretendon se bëri ndaj Monikës. Pak ditë më parë, kur banorët kishin si provë javore për t’u kujdesur për kafshët, i vendosi dhisë emrin Nika, shkurtim i Monikës. Megjithëse, ai thotë se nuk ka të bëjë me të, kjo nuk duhet e besueshme për aktoren.

Në spektaklin e së premtes, ata patën një tjetër debat të ashpër. Monika thotë se Iliri dëshiron që ta nxjerrë nga shtëpia. Ajo doli në nominim bashkë me Arbrin dhe të martën do të zbulohet kush do të lërë shtëpinë e famshme. Duke diskutuar për këtë, Arjola i është drejtuar Ilirit me pyetjen: “A gëzohesh nëse del Monika?”

Pjesë nga biseda:

Iliri: Unë i qetë jam

Arjola: Shumë..

Iliri: Më shikon të preokupuar.

Arjola: Kur përmend të martën po.

Iliri: Jo, do të kisha dëshirë të rrinte shoku im sepse Monika nuk është shoqja ime. Nuk ka sesi një njeri i lig të jetë shoku i Monikës.

Më të lexuarat