BREAKING NEWS

Arrestimi i ish-kryebashkiakut, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e lëvizjeve të fundit të Dakos: Takoi bashkëpunëtorët me të cilët...

Arrestimi i ish-kryebashkiakut, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Nga kontrollet te vrojtuesit e plazhit, specialisti zbardh masat e reja ndaj subjekteve bregdetare

Nga kontrollet te vrojtuesit e plazhit, specialisti zbardh masat e reja ndaj
x
BREAKING NEWS

'Benz-i' përplaset 'kokë më kokë' me motorin, ka të plagosur

'Benz-i' përplaset 'kokë më kokë' me
x
BREAKING NEWS

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, humb jetën 55-vjeçari (emri)

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, humb jetën
x
BREAKING NEWS

Kërcet grushti në Tiranë, ka të lënduar

Kërcet grushti në Tiranë, ka të lënduar
x
BREAKING NEWS

Sherri mes dy të miturve në Tiranë, policia del me njoftim urgjent dhe zbardh detajet e rënda

Sherri mes dy të miturve në Tiranë, policia del me njoftim
x
BREAKING NEWS

"U kap kamioni i pandëshkueshmërisë", Klodiana Lala plas 'minën me sahat': Kur u arrestua peshku i madh, SPAK do godasë të tjerë politikanë

"U kap kamioni i pandëshkueshmërisë", Klodiana Lala
x
BREAKING NEWS

Sherr mes të rinjve në Tiranë, dalin detajet e para

Sherr mes të rinjve në Tiranë, dalin detajet e para
x

Gossip

A gjeni dot për cilin këngëtar bëhet fjalë? Sot është ndër emrat më të njohur të muzikës shqiptare (FOTO)

A gjeni dot për cilin këngëtar bëhet fjalë? Sot

Ai sot është një ndër emrat më të njohur në muzikën shqiptare.

Bëhet fjalë për Getaor Selimin ose i njohur ndryshe si Ghetto Geasy. Getoari njihet si krijuesi i dhjetra hiteve dhe bashkëpunimeve më të suksesshme në vend. Por shpeshherë është interesante t’i shohësh personazhet publik që sot korrin suksese të mëdha, se si dukeshin në fëmijërinë e tyre.

Këtë kuriozitet Getoari ja ka shuar ndjekësve të tij me një foto nga fëmijëria, ulur mes prindërve të tij.

Në përshkrimin në foto Getoari ka zbuluar se në atë foto, ai dhe nëna e tij kanë shkuar për të vizituar të atin në ushtri, siç duket edhe nga foto bashkangjitur.