BREAKING NEWS

Toka nuk gjen qetësi/ Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra dhe sa ballë

Toka nuk gjen qetësi/ Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja
x

Gossip

A ja përgatit kafen partneres? Mëngjeset e Albanit dhe Çiljetës, portieri i njohur flet si rrallëherë për marrëdhënien me këngëtaren: Unë zgjohem herët dhe shkoj tek…

A ja përgatit kafen partneres? Mëngjeset e Albanit dhe

I ftuar në emisionin e mëngjesit në ‘Wake Up’ në Top Channel, ditën e sotme ishte portieri i njohur Alban Hoxha ka folur sot për raportin që ka me këngëtaren Çiljeta Xhilaga.

Edhe pse pyetje e drejtueve të emisionit ishin të shumta, Hoxha është treguar i rezervuar si gjithmonë, pasi çifti nuk dëshiron që të ndajë detaje nga jeta personale me publikun.

A ja përgatit kafen partneres? Mëngjeset e Albanit dhe

Albani gjatë intervistës u shpreh:Kjo është një zgjedhje që nuk duam të bëjmë publike, janë gjëra personale. Kështu që nuk kemi çfarë ndajmë me publikun. Unë u zgjova i pari sot. Stërvitjen e kam herët në mëngjes, kështu që duhet të çohem herët, përveç asaj pjesës që nuk mund të ngrihesh në minutën e fundit dhe të shkosh në stërvitje.

A ja përgatit kafen partneres? Mëngjeset e Albanit dhe

I pyetur nëse është mashkulli që i përgatit kafen e mëngjesit partneres, portieri tha:

“Jo jo, deri të kafja jo. Unë çohem pi kafen te lagja, nuk bëj zhurmë kur çohem herët, që mos e bezdis”.

A ja përgatit kafen partneres? Mëngjeset e Albanit dhe

Më të lexuarat