BREAKING NEWS

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se ç'po ndodh me monedhat e tjera të huaja

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se
x
BREAKING NEWS

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë është diskutuar mes tyre

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë
x
BREAKING NEWS

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund të dalë si i përdorur

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund
x
BREAKING NEWS

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin, zbuloni se çfarë nga pret sot

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin,
x
BREAKING NEWS

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj përfitoi nga Klodian Zoto

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi tokë!

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi
x
BREAKING NEWS

Skandali Inceneratorëve/ Pagesat për Arben Ahmetajn nga Klodian Zoto, ish prokurori zbardh detaje të forta: Indicie të rëndësishme...

Skandali Inceneratorëve/ Pagesat për Arben Ahmetajn nga Klodian Zoto,
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha ka një mesazh për kryeministrin Rama: Armiku i brendshëm është më i rrezikshëm se ai i jashtëm

Artan Hoxha ka një mesazh për kryeministrin Rama: Armiku i
x

Gossip

"A janë paratë më të rëndësishme se fëmija yt?" Loredana nuk i kursen "thumbat" ndaj Mozzik

"A janë paratë më të rëndësishme se

Loredana ka rikthyer edhe një herë prozhektorët nga marrëdhënia e saj me Mozzik.

Reperja ka lajmëruar se do publikojë këngën e re që do jetë dedikim për të bijën, Hanën, dhe ka ndarë një pjesë të saj në TikTok. Ajo që mori vëmendje ishte një pjesë ku ajo thotë: “A janë paratë më të rëndësishme që nuk je me fëmijën tënd?” Pjesë të cilën, Loredana e ka shkruar edhe në mbishkrimin e videos.

Kjo ka bërë që fansat të ngrenë dyshime se reperja po thumbon të atin e vajzës, Mozzik. Dyshja jo rrallëherë kanë përmendur njëri-tjetrin në këngët e tyre. Mozzik në “Të dua”, thotë mes të tjerash: “Hanë, edhe pak e di ki mem pyt pse me mamin na u ndam/Ka me kan ma mir une sen mos me than/ Se po tkallxova osht teper e ran”.

Ky postim i Loredanës vjen pak pasi ajo zbuloi një gjest të ëmbël të Mozzik për të. Në një postim në Instagram Stories, ishte Loredana ajo që postoi një dorë me një letër ku shkruhej “Loredana, Hana” teksa në sfond dukej Qabeja, ndërtesa në qendër të xhamisë më të rëndësishme të Islamit, Masjid al-Haram, e njohur si Xhamia e Madhe e Mekës. Kjo ndodhi në të njëjtat ditë që reperi ndodhej në Mekë për të bërë Umrenë, një pelegrinazh islamik.