BREAKING NEWS

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e Vlorës, reagon Spartak Ngjela dhe paralajmëron ‘tërmet’ në politikën tonë: Aty i kanë provat e krimit...

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen “Gërdeci”, rigjykim për ish-ministrin Fatmir Mediu

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen
x
BREAKING NEWS

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e Vlorës, sekuestrohen disa dosje pronash. Bie sërish drejtori. Zbardhen lëvizjet e reja

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga avioni”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat ‘bombë’ dhe plas paralajmërimin e frikshëm për Berishën: Kjo është dosja që ka Basha në dorë!

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë taborët e tij për të shkatërruar PD, është i dalë boje dhe në grahmat e fundit të tij

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata në PD në eksplozion e sipër, Basha e Berisha dinë shumë sekrete për njëri-tjetrin

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata
x
BREAKING NEWS

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED dhe përplasja me Donald Lu, te refuzimi i arrestimit dhe braktisja nga presidenti

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED
x

Gossip

“A je në një lidhje?”/ Sara e ‘Përputhen’ tregon çfarë marrëdhënie ka me Atdheun dhe i fut të gjithë në dyshime me përgjigjet e saja

“A je në një lidhje?”/ Sara e ‘Përputhen’

Ish-konkurrentja e ‘Përputhen’, Sara Malaj ka qenë vazhdimisht në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale, sidomos kur ajo krejt papritur vendosi që të dilte nga programi së bashku me Atdhe Xharavinën.

Por edhe pse dukeshin të dashuruar me njëri-tjetrin, lidhjes së tyre i erdhi fundi shumë shpejt. Tashmë ndarjen e kanë konfirmuar edhe vetë ata të dy.

Ndërkohë së fundmi, Sara ka bërë një bashkëbisedim virtual me ndjekësit e saj në “Instagram”, të cilët kanë qenë kuriozë të dinë nëse është në një lidhje dhe a flet me Atdheun?

“A je single apo në lidhje”, i shkruan një fans, ku Malaj përgjigjet: “E zënë dhe e lumtur”, pa treguar asnjë detaj tjetër për të gjithë ata që mund të jenë kuriozë.

“A je në një lidhje?”/ Sara e ‘Përputhen’

Ndërsa e pyetur nëse ka akoma shoqëri me Atdheun, Sara shkruan: “Pooo” dhe e shoqëron me një emoji të trëndafilit të kuq.

“A je në një lidhje?”/ Sara e ‘Përputhen’

“A je në një lidhje?”/ Sara e ‘Përputhen’