BREAKING NEWS

Djali i saj sulmoi Berishën, jep dëshminë në Polici nëna e 31-vjeçarit

Djali i saj sulmoi Berishën, jep dëshminë në Polici
x
BREAKING NEWS

"Akt i turpshëm dhe skandaloz"/ Sulmi ndaj Berishës, reagon ashpër ‘VATRA’

"Akt i turpshëm dhe skandaloz"/ Sulmi ndaj Berishës, reagon
x
BREAKING NEWS

Deklaroi se Gerti Shehu kishte probleme të shëndetit mendor, doktori merret në pyetje nga policia

Deklaroi se Gerti Shehu kishte probleme të shëndetit mendor, doktori
x
BREAKING NEWS

“Gerti Shehu agjenti i policisë”/ Sulmi ndaj Berishës, reagon Met Rrumbullaku

“Gerti Shehu agjenti i policisë”/ Sulmi ndaj Berishës,
x
BREAKING NEWS

VIDEO/ Shpërthimet në veri të Kosovës, publikohen pamjet e objektit të shkatërruar, dyshohet se...

VIDEO/ Shpërthimet në veri të Kosovës, publikohen pamjet e
x
BREAKING NEWS

Kryeministri i Spanjës bojkoton Samitin e BE në Tiranë, zbardhet shkaku kryesorë, dyshohet se biznesmeni i njohur...

Kryeministri i Spanjës bojkoton Samitin e BE në Tiranë, zbardhet
x
BREAKING NEWS

"Hajde ta vallëzojmë vallen e Rugovës"/ Borrell filmon performancën, ja veprimi që bën Vuçiç (FOTO)

"Hajde ta vallëzojmë vallen e Rugovës"/ Borrell filmon
x
BREAKING NEWS

Kur do të anëtarësohet Shqipëria në BE? Michel jep shpresë: Nuk duhet pritur fundi

Kur do të anëtarësohet Shqipëria në BE? Michel jep
x

Gossip

A je xheloze? Ja si përgjigjet Alketa Vejsiu: Kam marrë shembull, e kam admiruar. Gjithmonë jam përpjekur të…

A je xheloze? Ja si përgjigjet Alketa Vejsiu: Kam marrë shembull, e

Alketa Vejsiu është tashmë prej vitesh një ndër moderatoret më të dashura dhe të sukseshme në ekranin shqiptar.Ajo shpesh herë realizon ‘ask me questions’ me ndjekësit e saj ku i dretojnë pyetje nga më të ndryshmet dhe moderatorja nuk ngurron t’ju përgjigjet aspak.

Së fundmi një ndjekës e ka pyetur prezantuesen nëse është ‘xheloze’. Alketa u shpreh se pa xhelozinë nuk ka as dashuri.

Ajo theksoi se në jetë nuk ka qenë asnjëherë xheloze për dikë dhe gjithmonë është përpjekur të mësojë nga të tjerët.

“Dashuria është përkatësi. Pa xhelozi ska dashuri. Raportet ndërtohen megjithatë mbi lirinë e tjetrit deri aty ku e jotja nuk cënohet. Në jetë pataj skam qenë kurrë xheloze për askënd që ka qenë mëshumë apo më mirë se unë. Kam marrë shembull e kam admiruar, kam dashur të mësoj prej modelit! Asnjëherë ziliqare, asnjëherë. Ska më keq se xhelozia. E gryen atë që ka. Por është ndjenjë edhe ajo, njerëzore!”– u përgjigj prezantuesja.

A je xheloze? Ja si përgjigjet Alketa Vejsiu: Kam marrë shembull, e

Më të lexuarat