Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Vizita në Gjermani për të takuar kancelaren Merkel? Ja çfarë thotë kryeministri Rama  

Vizita në Gjermani për të takuar kancelaren Merkel? Ja
x

Gossip

A jeni të gatshëm ta bëni dhe ju këtë sakrificë? Trashëgimtarja e ‘Top Channel’ zbulon sekretin e të qenit gjithmonë në formë dhe sapo i la të gjithë pa fjalë

A jeni të gatshëm ta bëni dhe ju këtë sakrificë?

 

Trashëgimtarja e ‘Top Channel’, Lori Hoxha është tepër aktive në rrjetet sociale. Ajo tërheq gjithmonë vëmendjen me foto e saj seksi dhe format trupore gati-gati perfekt.

Por, për të pasur një trup të tillë duhet punë dhe heqje dorë nga shumë ushqime që të kalojnë në mendje gjatë ditës!

Për ndjekësit e saj në Instagram, trashëgimtarja e “Top Channel” ka treguar dietën që ndjek për të ruajtur linjat dhe për të qenë kaq në formë.

Po pyesnit veten nëse Lori ha mëngjes? Jo, sepse ajo mban dietë 16-18 orë në ditë.

“A je strikte me dietën tënde dhe cili është mëngjesi yt tipik?”- e pyet një ndjekëse, ndërsa Lori i përgjigjet:

“Unë e evitoj mëngjesin sepse unë mbaj dietë për16-18 orë në ditë. Rutina e mëngjesit përfshin 1 litër ujë shoqëruar me një americano”

A jeni të gatshëm ta bëni dhe ju këtë sakrificë?

Por si ia bën kur tundohet nga karbohidratet? Ja ku e keni përgjigjen:

“I bëj pjesë një herë në javë në sallatën time. Gjithashtu ha 30 gram pasta, që përmban shumë proteina.”

A jeni të gatshëm ta bëni dhe ju këtë sakrificë?

Për të sqaruar më tepër për dietën e saj, Lori do të publikojë shumë shpejt edhe një video në kanalin e saj në Youtube.

Jeni ende të interesuar për një trup si të Lorit, apo po ju hahet diçka e mirë që tani?

Më të lexuarat