BREAKING NEWS

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson të dhënat: Ja sa raste të reja u shënua në 24 orët e fundit nga koronavirusi

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik
x
BREAKING NEWS

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama jep mesazhin e fortë në France 24, paralajmëron ndryshimin e madh: Do të bëjmë çfarë është e mundur që...

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama
x
BREAKING NEWS

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena që donin të vrisnin biznesmenin e njohur në Sarandë?

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena
x

Gossip

A jetojnë fëmijët e Markut me ty? Nxehet Rudina Dembacaj dhe ‘i mbyll gojën’ komentuesit: O zot çfarë...

A jetojnë fëmijët e Markut me ty? Nxehet Rudina Dembacaj dhe

Një nga pyetjet më të shpeshta që i është bërë aktores Rudina Dembacaj është nëse fëmijët e Mark Frrokut jetojnë apo jo me të, dhe duket se këtu nuk e kanë mbajtur më nervat aktoren.

Ajo është shprehur e irrituar se sigurisht që fëmijët do të jetojnë me prindin e tyre.

“O zot çfarë pyetje leshi. Po pse me kë do i lërë prindi fëmijët”, shkruan Dembacaj në një prej përgjigjeve të saj. Ajo tregon po ashtu se prindërit e ish-deputetit nuk jetojnë me ta, ndërsa thotë se fëmijët e tij janë një dashuri e madhe.

“Për zotin nuk ke si mos ti duash, janë dashni”, shkruan aktorja, që duket se i vë vulën të gjitha zërave që lidhen me familjen e saj.

A jetojnë fëmijët e Markut me ty? Nxehet Rudina Dembacaj dheA jetojnë fëmijët e Markut me ty? Nxehet Rudina Dembacaj dhe