BREAKING NEWS

"Na urdhërrojnë shefat të firmosim"/ Avokati i njohur del me deklaratën 'bombë': Nga Enegjitika, te Ekonomia e Shëndetësia, ja kush do i fus në burg punonjësit e administratës

"Na urdhërrojnë shefat të firmosim"/ Avokati i njohur
x
BREAKING NEWS

"Po të mos dilnin përgjimet e Italisë ish-ministri nuk do kapej kurrë", analisti Mërtiri del me deklaratën e fortë: Tahiri i di bëmat e Ramës, ndaj kryeministri nuk e shet dot

"Po të mos dilnin përgjimet e Italisë ish-ministri nuk do
x
BREAKING NEWS

"U la në burg një 74-vjeçar dhe u lirua Tahiri", Klodiana Lala denoncon standarin e dyfishtë të gjykatave, avokati i ish-ministrit e 'kërcënon' hapur: Të isha në studio do flisnim ndryshe

"U la në burg një 74-vjeçar dhe u lirua Tahiri",
x
BREAKING NEWS

Avokati i njohur 'nxjerr zbuluar' drejtësinë me vendimin ndaj Tahirit: Lirimet para kohe me kusht ndodhin rrallë, nuk do përbënte lajm nëse...

Avokati i njohur 'nxjerr zbuluar' drejtësinë me vendimin
x
BREAKING NEWS

"Ç’do të ndodhë me deputetët e përjashtuar nga Basha dhe Alibeaj"? Bardhi flet për 'fatin' e tyre dhe habit me deklaratën: Nuk janë problem i përçarjes

"Ç’do të ndodhë me deputetët e përjashtuar
x
BREAKING NEWS

Lirimi i Tahirit, ish-prokurori ‘bën për ujë të ftohtë’ qeverinë: Vendim luksi, thjesht kërkoni një ministër në burg si rezultat të drejtësisë

Lirimi i Tahirit, ish-prokurori ‘bën për ujë të
x
BREAKING NEWS

“Nëse nëna e fëmijëve...”, avokati i njohur del me deklaratën 'bombë': Ju tregoj provën e fortë që mund të rikthejë në qeli Tahirin

“Nëse nëna e fëmijëve...”, avokati i njohur del
x
BREAKING NEWS

“Në zarf mendova se ishte çokollatë”, gazetarja Hoxha zbardh prapaskenat e bujshme nga arrestimi i zyrtares së lartë të Shëndetësisë

“Në zarf mendova se ishte çokollatë”, gazetarja
x

Gossip

A ka folur Kiara me familjarët e Luizit? "100 % ndryshe nga..."/ Motra e këngëtarit shuan heshtjen dhe i tregon të gjitha. Ja çfarë mendon për moderatoren

A ka folur Kiara me familjarët e Luizit? "100 % ndryshe nga..."/

Sigurisht që pas daljes nga shtëpia të Kiarës, kurioziteti është i madh, nëse ajo ka folur me familjarët e Luizit.

Motra e Luizit ka realizuar një ask në story, ku ka marrë shumë pyetje nga fansat rreth raportit që ka me moderatoren.

A ka folur Kiara me familjarët e Luizit? "100 % ndryshe nga..."/

Ajo shprehet se Kiara është ndryshe nga çfarë e kanë parë gjatë formatit televiziv dhe se iu duket shumë e ëmbël dhe pozitive, teksa ka shprehur mbështetjen për dashurinë e tyre.

A ka folur Kiara me familjarët e Luizit? "100 % ndryshe nga..."/

A ka folur Kiara me familjarët e Luizit? "100 % ndryshe nga..."/