BREAKING NEWS

Më shumë të shëruar sesa raste të reja! Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Më shumë të shëruar sesa raste të reja! Ministria e
x

Gossip

A ka konsumuar ndonjëherë kokainë? Vajza e ish-deputetes shqiptare flet hapur

A ka konsumuar ndonjëherë kokainë? Vajza e ish-deputetes

Modelja e njohur shqiptare, Ada Deda, njëherazi vajza e deputetes Albin Deda e ftuar në emisionin ‘Expuls’ ka zbuluar shumë detaje nga jeta e saj private.

Ada u bë pjesë e një kamera të fshehtë pak kohë më parë në #EXPULS me një situatë aspak të pakëndshme. Ada gjendej para një interviste, përballë një vajze që konsumonte kokainë, kamera e cila u censurua nga YouTube për shkak përmbajtjes.

E pyetur nëse Ada ka konsumuar ndonjëherë në jetën reale kokainë, ajo me bindje tha jo.

Madje as substanca të tjera tha ajo, dhe nuk ka ndërmend t’i provojë.