BREAKING NEWS

Skandal/ Plasin trazirat, humbja në Shqipëri zemëron holandezët, tifozët bëjnë “namin” në Roterdam, shkatërrojnë dyqane e godina

Skandal/ Plasin trazirat, humbja në Shqipëri zemëron
x
BREAKING NEWS

Historike/ Lorik Cana dorëzon trofeun, Marash Kumbulla vishet kuq e zi në “Air Albania Stadium”. Ja çfarë po ndodh

Historike/ Lorik Cana dorëzon trofeun, Marash Kumbulla vishet kuq e zi
x
BREAKING NEWS

Festë e madhe/ Erdha, pashë, fitova, Mourinho mbetet unik, vendos një rekord special në Evropë, trajneri i parë në histori që …

Festë e madhe/ Erdha, pashë, fitova, Mourinho mbetet unik, vendos
x
BREAKING NEWS

Roma ngre trofeun, tifozët e Feyenoord s’e përballojnë dot humbjen, e papritur ajo që i ndodhi Klodiana Lalës gjatë transmetimit live

Roma ngre trofeun, tifozët e Feyenoord s’e përballojnë dot
x
BREAKING NEWS

Lojtarët e Romës nuk e mbajnë dot veten, shpërthejnë në lot gëzimi, i drejtohen tifozerisë, shkruhet me germa te arta emri i …

Lojtarët e Romës nuk e mbajnë dot veten, shpërthejnë
x
BREAKING NEWS

E rëndë, gjendet e pajetë një 48-vjeçare në anë të lumit, ja dyshimet e para (Emri)

E rëndë, gjendet e pajetë një 48-vjeçare në
x
BREAKING NEWS

Përfundon finalja e “Conference League” në Air Albania/ Roma dhe Mourinho në histori, fitojnë në Tiranë trofeun e parë europian

Përfundon finalja e “Conference League” në Air Albania/
x
BREAKING NEWS

Agron Duka bën deklaratën e fortë: PD rrezikon të ndahet në dy forca politike, ardhja e Berishës në krye...

Agron Duka bën deklaratën e fortë: PD rrezikon të ndahet
x

Gossip

A ka kryer ndërhyrje estetike në pamjen e saj? Maya e pranon hapur në mes të emisionit: Unë çdo vit bëj...

A ka kryer ndërhyrje estetike në pamjen e saj? Maya e pranon hapur

Këngëtarja e muzikës popullore, Maya e pyetur nëse ka bërë ndërhyrje estetike, ka pranuar të flasë hapur.

Maya mohoi në mënyre kategorike të ketë bërë ndërhyrje estetike, por pranoi se ka bërë botoks, të cilën nuk e cilëson si ndërhyrje.

Një pjesë nga biseda:

Ester Bylyku: A ke kryer ndërhyrje estetike? Sepse gjithnjë dukesh shumë mirë, të shkëlqen fytyra

Maya: Ndërhyrje estetike jo, asnjëherë. Bëj botoks, natyrisht. Nuk bëj shpesh, bëj njëherë në një vit e gjysmë. Bëj pjesën e ballit, rudhat është afër mendjes.

Ester Bylyku: Në rregull, por botoks bën ...

Maya: Po por nuk është as plastikë dhe as llastik.