BREAKING NEWS

‘S’do lemë gur pa luajtur’, kryeministri Rama niset drejt SHBA dhe jep lajmin e madh për qytetarët

‘S’do lemë gur pa luajtur’, kryeministri Rama niset drejt
x

Gossip

“A ka lumturi më të madhe?”, Bora Zemani merr surprizën më të bukur sapo kthehet në shtëpi

“A ka lumturi më të madhe?”, Bora Zemani merr

Moderatoren Bora Zemani pas ditëve të lodhshme, atë e pret në shtëpi vogëlushi i saj 5-vjeçar, Arbori, i cili di si ta surprizojë.

Me anë të një postimi në rrjete sociale, Bora ka treguar se sot ka gjetur një pusullë të shkruar nga ai. "Mami të dua", shkruhej në të.

Ky gjest e ka lumturuar së tepërmi moderatoren, e cila e ka ndarë me ndjekësit. "Pas një dite të lodhshme, vjen në shtëpi e gjen këtë. A ka lumturi më të madhe", ka shkruar Bora.

“A ka lumturi më të madhe?”, Bora Zemani merr

Më të lexuarat