BREAKING NEWS

Skandal/ Plasin trazirat, humbja në Shqipëri zemëron holandezët, tifozët bëjnë “namin” në Roterdam, shkatërrojnë dyqane e godina

Skandal/ Plasin trazirat, humbja në Shqipëri zemëron
x
BREAKING NEWS

Historike/ Lorik Cana dorëzon trofeun, Marash Kumbulla vishet kuq e zi në “Air Albania Stadium”. Ja çfarë po ndodh

Historike/ Lorik Cana dorëzon trofeun, Marash Kumbulla vishet kuq e zi
x
BREAKING NEWS

Festë e madhe/ Erdha, pashë, fitova, Mourinho mbetet unik, vendos një rekord special në Evropë, trajneri i parë në histori që …

Festë e madhe/ Erdha, pashë, fitova, Mourinho mbetet unik, vendos
x
BREAKING NEWS

Roma ngre trofeun, tifozët e Feyenoord s’e përballojnë dot humbjen, e papritur ajo që i ndodhi Klodiana Lalës gjatë transmetimit live

Roma ngre trofeun, tifozët e Feyenoord s’e përballojnë dot
x
BREAKING NEWS

Lojtarët e Romës nuk e mbajnë dot veten, shpërthejnë në lot gëzimi, i drejtohen tifozerisë, shkruhet me germa te arta emri i …

Lojtarët e Romës nuk e mbajnë dot veten, shpërthejnë
x
BREAKING NEWS

E rëndë, gjendet e pajetë një 48-vjeçare në anë të lumit, ja dyshimet e para (Emri)

E rëndë, gjendet e pajetë një 48-vjeçare në
x
BREAKING NEWS

Përfundon finalja e “Conference League” në Air Albania/ Roma dhe Mourinho në histori, fitojnë në Tiranë trofeun e parë europian

Përfundon finalja e “Conference League” në Air Albania/
x
BREAKING NEWS

Agron Duka bën deklaratën e fortë: PD rrezikon të ndahet në dy forca politike, ardhja e Berishës në krye...

Agron Duka bën deklaratën e fortë: PD rrezikon të ndahet
x

Gossip

“A kanë ndryshuar ndjenjat e tua ndaj Trixës?”, Arbana pyet Donaldin në sy të gjithëve për ndjenjat e tij, ja si përgjigjet aktori

“A kanë ndryshuar ndjenjat e tua ndaj Trixës?”, Arbana

Mbrëmjen e sotme u diskutua ajo çfarë po ndodh mes Donaldit dhe Beatrixit brenda shtëpisë së Big Brother. Ndërsa për një moment duket se gjërat mes tyre kanë marrë fund për shkak të debateve, duket se arrijnë t’i sheshojnë problemet dhe të vazhdojnë përsëri bashkë. Kjo u diskutua dhe me banorët, një pjesë e të cilëve dhanë dhe mendimin e tyre.

Një pyetje të drejtpërdrejtë pati dhe Arbana drejtuar Donaldit nëse kanë ndryshuar ndjenjat e tij ndaj Trixës. Ai tha: “Jo. Thjesht kam gjendjet e mia. Kam momentet e mia. Ndoshta Trixa ka të drejtë për një vëmendje më shumë por kam qenë i tërhequr për problemet e mia dhe presioni nuk ka qenë i thjeshtë. Kjo ka qenë arsyeja që kam qenë pak më i tërhequr. Unë e shikoj si normale. “, tha Donaldi.