Gossip

“A ke të dashur?”, moderatorja Kiara Tito ua thotë troç ndjekësve të saj

“A ke të dashur?”, moderatorja Kiara Tito ua thotë

Moderatorja Kiara Tito së fundmi  ka realizuar një intervistë me pyetje-përgjigje me ndjekësit e saj në Instagram, ku nuk kanë munguar as pyetje për jetën private.

E pyetur nëse ka të dashur, ajo ka thënë shkurt: Jo.

Më tej, një ndjekës e ka pyetur lidhur me karakteristikat që duhet të ketë mashkulli ideal dhe ajo ka postuar  foton e qenit të saj.

Kujtojmë se Kiara është përfolur për një lidhje me këngëtarin Butrint Imeri, por dyshja nuk e ka pranuar asnjëherë romancën.

“A ke të dashur?”, moderatorja Kiara Tito ua thotë