BREAKING NEWS

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen për Ndryshim”: Ka vetëm dy mundësi në jetë!

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen
x

Gossip

A ke tradhtuar ndonjëherë? Klodiana Shala i lë të gjithë pa fjalë me përgjigjen e saj

A ke tradhtuar ndonjëherë? Klodiana Shala i lë të

Klodiana Shala e ftuar mbrëmjen e djeshme në spektaklin ‘Shiko kush Luan’ ka zbuluar detaje edhe nga jeta e saj private.

Atletja e famshme zbuloi se nëse është me një mashkull nuk i hedh sytë tek një tjetër.

Ajo u shpreh se në momentin që pëlqen dikë tjetër, largohet nga parteri që ka.

“Unë në lidhje historikisht nuk kam tradhtuar kurrë dhe kur jam e dikë, jam. Në momentin që mund të më pëlqej dikë tjetër i them “Mirupafshim”, siç është bërë,”- tha Klodina Shala.

Më të lexuarat