BREAKING NEWS

Llallën e pret burgu, Spartak Ngjela: Mendonte se do fitonte luftën me Amerikën, ishte aq mendjelehtë. Shpëton vetëm nëse ikën në...

Llallën e pret burgu, Spartak Ngjela: Mendonte se do fitonte luftën me
x
BREAKING NEWS

SPAK lëshon urdhër arrestin për Adriatik Llallën, Policia bën lëvizjen e menjëhershme

SPAK lëshon urdhër arrestin për Adriatik Llallën, Policia
x
BREAKING NEWS

Fundoset Adriatik Llalla, REAGON për herë të parë ambasadorja Yuri Kim, paralajmëron aksion kundër zyrtarëve të korruptuar: Askush nuk është mbi ligjin!

Fundoset Adriatik Llalla, REAGON për herë të parë
x
BREAKING NEWS

Adriatik Llalla dënohet me burg, Frrok Çupi bën deklaratën e fortë dhe paralajmëron zhvillime: Drejtësia e re po vepron! E gjithë armata e punonjësve të drejtësisë ishte e lidhur me...

Adriatik Llalla dënohet me burg, Frrok Çupi bën
x
BREAKING NEWS

“Me kë do të fillojë SPAK-u?”/ Spartak Ngjela tregon kush e ka radhën pas Sali Berishës dhe paralajmëron ‘TËRMET’ në skenën politike shqiptare: Ky politikan është një model skizofrenik. Rama mund të detyrohet të...

“Me kë do të fillojë SPAK-u?”/ Spartak Ngjela tregon
x
BREAKING NEWS

Përfundon mbledhja e Këshillit të Ministrave, Ahmetaj zbulon vendimet marra

Përfundon mbledhja e Këshillit të Ministrave, Ahmetaj zbulon
x
BREAKING NEWS

“Adriatik Llalla, kurbani i parë i reformës në drejtësi”, Klodiana Lala zbulon informacione për vendndodhjen e ish-kryeprokurorit: Më kanë ardhur foto! Avokati paraqiti akt ekspertimin, vuan nga një sëmundje e…

“Adriatik Llalla, kurbani i parë i reformës në
x
BREAKING NEWS

Jepet vendimi përfundimtar, GJKKO dënon me burg Adriatik Llallën, ja çfarë ndodh nëse nuk paraqitet ish kryeprokurori pasi ka një javë që është larguar jashtë vendit

Jepet vendimi përfundimtar, GJKKO dënon me burg Adriatik Llallën,
x

Gossip

A konsumohet drogë në dasma? Këngëtarja e njohur shqiptare i habit të gjithë me deklaratën e saj: Ku ka adrenalinë më të fortë sesa...

A konsumohet drogë në dasma? Këngëtarja e njohur shqiptare i

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rezarta Hoxhaj e ftuar në emisionin ‘Ora verore’, e pyetur se nëse konsumohet drogë nëpër dasma, është shprehur se ajo konkretisht nuk ka parë, por që sipas saj konsumohet dhe këtë e ka dalluar nga sjelljet që bëjnë njerëzit.

Më tej shprehet se ajo asnjëherë nuk ka provuar lëndë narkotike.

"Nuk kam parë dikë konkretisht që ta konsumojë vetë, nuk e di se çfarë mund të japë ose si mund të ndihmojë ajo. Pavarësisht se se kam idenë si është unë them se adrenalinë më të fortë se ajo që përjetojmë ne nuk mund të ketë. E ndjej zemrën time shumë të fortë, kur rreh, ku ka muzikën, nuk di se çfarë adrenaline tjetër mund të kërkojë. Ka një pjesë të madhe që e konsumojnë, unë konkretisht me sytë e mi nuk e kam parë, por e kam parë nga mënyra se si janë sjellë. Por që nuk e kam provuar.", u shpreh ajo.

Më të lexuarat