BREAKING NEWS

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson të dhënat: Ja sa raste të reja u shënua në 24 orët e fundit nga koronavirusi

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik
x
BREAKING NEWS

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama jep mesazhin e fortë në France 24, paralajmëron ndryshimin e madh: Do të bëjmë çfarë është e mundur që...

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama
x
BREAKING NEWS

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena që donin të vrisnin biznesmenin e njohur në Sarandë?

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena
x

Gossip

“A mendoni se dy akrepë shkojnë bashkë?”/ Bearti tregon për lidhjen romantike me personin e veçantë: Ishte intensive

“A mendoni se dy akrepë shkojnë bashkë?”/ Bearti

Edhe pas daljes nga “Për’puthen”, Beart Rexhepi vazhdon të jetë në vëmendjen e publikut. Ish-konkurrenti është shumë aktiv në rrjete sociale, ku së fundmi ka zhvilluar një bashkëbisedim me ndjekësit në Instagram. Ndër të tjera ai është pyetur edhe për lidhjet romantike.

“A mendoni se dy akrepë shkojnë bashkë?” e pyet një fans, duke iu referuar shenjës së horoskopit.

Kaq është dashur që Bearti të na tregojë më shumë për marrëdhienet në jetën e tij teksa përgjigjigjet: “Nuk kam pasur eksperienca të këqija me akrepë të tjerë. Por është shumë intensive”.

“A mendoni se dy akrepë shkojnë bashkë?”/ Bearti

Kujtojmë se i riu nga Kosova “pushtoi” mediat rozë që kur u lidh jashtë programit të dashurisë me Tea Trifonin e deri kur u nda me të. 

“A mendoni se dy akrepë shkojnë bashkë?”/ Bearti