BREAKING NEWS

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se çfarë ndodhi mes Ludian Zaimit dhe Çaush Saliasit para vrasjes

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes Vasilika Hysi

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në qeveri

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja çfarë e ka fundosur

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa vota morën Berisha dhe Elezi

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset spitali

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset
x
BREAKING NEWS

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës
x
BREAKING NEWS

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas 30 vitesh të shohësh...”/ Deklarata e fortë e Robert Papës: Edi Rama nuk do të e jap këtë të drejtë nëse vërteton që...

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas
x

Gossip

A ngjajnë? Fansat gjejnë sozinë e Donaldit, nuk do ta besoni kush është (FOTO)

A ngjajnë? Fansat gjejnë sozinë e Donaldit, nuk do ta besoni kush

Fansat e Donald Veshajt kanë gjetur sozinë e aktorit të humorit!

Bëhet fjalë për aktorin turk, Uraz Kaygilaroglu, i cili u bë i njohur me rolin e Gedizit në serialin ‘’Sefirin Kizi’’.

Në fotot që kanë bashkuar fansat, dyshja ngjasojnë shumë dhe kjo shihet qartë!

Madje, të dy mbajnë stilin e njëjtë të flokëve dhe mjekrës.

A ngjajnë? Fansat gjejnë sozinë e Donaldit, nuk do ta besoni kush A ngjajnë? Fansat gjejnë sozinë e Donaldit, nuk do ta besoni kush