BREAKING NEWS

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë shqiptare po kërcënohen rrezikshëm’, Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme në vend

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë
x

Gossip

“A nuk ke frikë se të shkrihet gjoksi?”, ndjekësi i bën pyetjen provokuese, ish-banorja e ‘Big Brother’ i kthehet keq: S'jam injorante! (REPLIKAT)

“A nuk ke frikë se të shkrihet gjoksi?”, ndjekësi i

Që pas daljes nga reality show "Big Brother", Gerta Shino ka mbetur një nga vajzat më të komentuara në media e në rrjetet sociale. Pak kohë më parë ajo bëri operacion gjoksin dhe e tregoi hapur në Instagram.

Së fundmi, bukuroshja ka publikuar një foto nga plazhi. Ajo ka pozuar me rrobabanjo, duke vënë në pah format trupore. Një ndër ndjekëset i ka shkruar: "A nuk frikësohesh se shkrihet gjoksi?".

“A nuk ke frikë se të shkrihet gjoksi?”, ndjekësi i

Ish-banorja e Big Brother nuk ia ka kursyer një përgjigje. "Nëse do isha injorante po do frikësohesha, por ja që s'jam", ka replikuar ajo.

“A nuk ke frikë se të shkrihet gjoksi?”, ndjekësi i

Më të lexuarat