BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr detaje për identitetin e tyre: Viktimat kishin ndryshuar emrat

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr
x
BREAKING NEWS

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje të reja nga të shtënat në Kavajë, ku humbën jetën dy persona

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje
x
BREAKING NEWS

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një në Elbasan dhe një në Mat, ç’po ndodh në vend?

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një
x

Gossip

A takoheni me të? Fifi flet për herë të parë, tregon çfarë marrëdhënie ka me djalin e partnerit të saj, Adis Patushit (FOTO)

A takoheni me të? Fifi flet për herë të parë, tregon

Këngëtarja Fifi vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes edhe pas daljes nga “Big Brother VIP”. Ajo doli nga aty plot zhurmë, por kjo dalje duket se ishte në momentin e duhur pasi këngëtarja gjeti dashurinë.

E ftuar mbrëmjen e djeshme në “Zemër Luana”, Fifi u pyet për marrëdhënien e saj me djalin e partnerit Adis Patushi.

Për herë të parë ajo zbuloi që ka marrëdhënie shumë të mira me djalin e tij dhe më pas preferoi të hante specin djegës duke thënë se nuk donte ta bëntë pjesë të portaleve për të folur e treguar më shumë për të.

A takoheni me të? Fifi flet për herë të parë, tregon

A takoheni me të? Fifi flet për herë të parë, tregon

A takoheni me të? Fifi flet për herë të parë, tregon