BREAKING NEWS

Më shumë të shëruar sesa raste të reja! Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Më shumë të shëruar sesa raste të reja! Ministria e
x

Gossip

“A të ka rrahur ndonjë?”/Ka vënë në siklet shumë personazhe VIP me kamerat e tij të fshehta, gazetari i njohur shqiptar jep përgjigjen e papritur: Dy prej tyre nuk janë transmetuar kurrë!

“A të ka rrahur ndonjë?”/Ka vënë në siklet

Gazetari Roland Sharka dhe regjisorja Ishela Boksi të ftuar në emisionin ‘Why Not’ u pyetën nga moderatorja Roza Lati nëse ka pasur probleme me kamerat e fshehta të realizuara në emisionin “Expuls.”

Menjëherë Ishela tha me shaka se e mbron ajo edhe nëse dikush dëshiron ta rrahë.

Roza: “Me ato kamerat e fshehta si ke punët mirë. A s’të ka rrahur ndonjëri akoma?”

Ishela: “E rrahin e rrahin, po për çfarë më ka mua.”

Roza: “I pret gjërat me montazh?”

Ronaldo: “Nuk kam pasur raste, maksimumi ka pasur 2 kamera që nuk janë transmetuar kurrë.”

Roza: “Ishela ti mund të presësh ndonjë kamera të fshehtë nga Ronaldo ?”

Ishela: “Edhe mund ta pres.”