BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Gossip

“A të thash që përpara xhirimeve këto pyetje mos mi bëj? Pse më acaron?”/ Ish-konkurrenti i ‘Përputhen’ shpërthen në ulërima ndaj moderatores së njohur, ndërpritet emisioni (VIDEO)

“A të thash që përpara xhirimeve këto pyetje mos mi

Moderatorja e emisionit ‘Glamour zone’, Ester Bylyku është përballur me një situatë të sikletshme teksa të ftuar kishte ish-konkurrentin e ‘Përputhen’ Eri Agën.

Pas debateve të panumërta televizive, këtë herë ai shpërtheu ndaj moderatores Ester Bylyku, e cila nuk e ka pritur aspak mirë reagimin e tij.

Moderatorja Ester Bylyku e ka pyetur se kush ka qenë femra më e famshme me të cilën ai ka flirtuar, kjo pyetje duket se nuk i ka pëlqyer Erit i cili filloi të ulërinte në mes të emisionit duke thënë: 'A të thash që përpara xhirimeve këto pyetje mos mi bëj? Pse më acaron?'

Ester e gjeti të pamundur të ruante qetësinë, dhe mes tyre nisi një debat i cili më pas degradoi vetëm nga një pyetje.