BREAKING NEWS

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit duan Big Brother-in, jo fantazitë e Saliut

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit
x
BREAKING NEWS

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data
x
BREAKING NEWS

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që shkriu së qeshuri studion (VIDEO)

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që
x
BREAKING NEWS

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe Duçkën dhe ngre dyshime të forta: Doriani ka pasur një trajtim të veçantë në Kiev, më bënë përshtypje çantat…

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe
x
BREAKING NEWS

"Kryeministri duhet të përballet me të vërtetën", Dash Shehi reagon për skandalin “McGonigal”: Rama duhet të japë dorëheqjen!

"Kryeministri duhet të përballet me të
x
BREAKING NEWS

Ministria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë do të ndodhi me inflacionin gjatë vitit 2023

Ministria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja
x
BREAKING NEWS

"Edi Rama lakohet 14 herë dhe akuzohet për një gjë të tmerrshme", Berisha del me reagimin e fortë: Është i vetmi kryeministër që mbron vendimin e Serbisë për të mos i vendosur sanksione Rusisë

"Edi Rama lakohet 14 herë dhe akuzohet për një gjë
x
BREAKING NEWS

Korreshi nxjerr të fshehtat e grupit të PD-së, zbulon kërkesën për bashkim: Gazmend Bardhi i ka dërguar Berishës një shkresë

Korreshi nxjerr të fshehtat e grupit të PD-së, zbulon
x

Gossip

A u kris marrëdhënia pas shakasë së 'kripur' në dasmë? Dj PM shuan polemikat dhe zbulon gjithçka (FOTO)

A u kris marrëdhënia pas shakasë së 'kripur'

“Big Brother VIP” padyshim që prej fillimit ju ka mbajtur të ‘gozhduar’ para ekranit të televizorit.

Debatet, diskutimet, rrëfimet nga jeta personale, takimet emocionuese, dashuritë dhe gjithçka tjetër nuk kanë munguar këtë edicion. Një banore e cila shkaktoi jo pak bujë ishte dhe Sarah Berisha, e cila me lidhjen e saj me PM shkaktoi shumë thashetheme duke u bërë gjithashtu kryefjalë e mediave. Shpesh dyshja ndajnë me ndjekësit e tyre momente mjaft romantike me njëri- tjetrin.

E së fundmi, PM ka bërë një ‘bisedë online’ me ndjekësit e tij në rrjete sociale ku një pjesë shumë e madhe e ndjekësve i kanë drejtuar pyetje për sa i përket raportit të tij me blogeren. Fillimisht, ndjekësit e pyetën se si u ndje Sara nga shakaja që ai i bëri me ‘propozimin’ e rremë, veprim që u komentua shumë në rrjet si një shaka e tepruar.

“Përderisa Sarah e ka ditur paraprakisht që do të bëj dhe përderisa e ka postuar vetë “nuk ka vend për nervozizëm” as nuk do të ketë kurrë edhe kur t’i propozoj nuk besoj që do e hedh video-n me plot foto të tjera bashkë, por do e hedhim si video të veçantë kështu që jam shumë i lumtur që kam një person që i kupton shakatë, sepse përndryshe jeta do ishte negativitet. Përndryshe nëse i propozoj ndonjëherë nuk do e bëj diku ku t’i marrë vëmendjen të tjerëve, aq më pak në dasmë të shokut tim të ngushtë. Përderisa njeriu mendon që i gjen gabime dhe Zotit nuk ndikohem nga këto gjëra e aq më pak kur e di unë dhe personat e afërt a ishte ofendim ndaj Sarës apo jo, kështu që fare”.

E një pyetje shumë delikate i është bërë PM, lidhur me ‘likes’ që ai i bën vajzave të ndryshme që ndjek në rrjete sociale, a e lëndon kjo gjë Sarën?

“Pyetje e paimagjinueshme. Përderisa i kam ‘follow’ edhe i njoh të gjithë që i kam ‘follow’, do t’i bëj ‘like’ edhe djem edhe vajza kështu që mos bëni kështu pyetjesh pa lidhje. Po më vjen turp se çfarë mendoni, unë dhe çunave iu bëj ‘like’”.