Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Absolutisht që jo!”: Victoria Beckham ia ka ndaluar rreptësisht të bijës këtë

Postuar: 18/10/2018 - 16:28

Të kesh një mama fashioniste dhe të “çmendur” pas modës duket sikur është ëndrra e shumë vajzave, por 7- vjeçarja Harper Beckham zbuloi se ajo nuk mund të veshë çfarë të dojë kur vjen fjala tek moda.

“Page Six” raporton se Victoria nuk e lejon Harper të veshë veshjet e saj të vjetra kur ishte pjesë e Spice Girls dhe arsyeja është se ato janë shumë të zbuluara.

“Më duhet të them se isha e habitur nga veshjet dhe sa të zbuluara kanë qënë. Unë dilja me pak rroba veshur” – tha Beckham për Cindi Leive, ish – redaktore e “Glamour”.

Këto veshje përfshinin disa kostume lëkure të ngushtë dhe disa fustane të ngushta Gucci. Megjithëse këto veshje janë perfekte për kohën kur ishin, nuk i shkojnë fare përshtat Harper-it, është shprehur Victoria.

Beckham  zbuloi për “Vogue” se ajo ende ka mjaft prej atyre veshjeve dhe Harper ka dëshirë t’i provojë. Beckham tha për Leive se vajza e saj kishte kërkuar t’i provonte rrobat e saj të vjetra, por ajo nuk e kishte lejuar.  “Ato mikro-minifunde duhet të qëndrojnë aty ku duhet, në të kaluarën”- tha Beckham.

“Unë i them që nuk duhet t’i veshë në asnjë mënyrë dhe ajo më thotë ‘ Wow mami, ti ke veshur funde shumë të shkrurtra” – tha Beckham.

“Po Harper unë i kam veshur, por ti nuk ke për t’i veshur! Është fjalia klasike ‘bëj si them unë mos bëj si bëj unë’ “- shtoi Victoria.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/01/2019 - 20:40

Iva Mera e ka nisur karrierën e saj si moderatore në Tv Klan. Ajo ka moderuar vite më parë në programin “Nacional Bingo” krah Albert Dumani, i cili është sot Drejtor Programacioni në Tv Klan.

Postuar: 18/01/2019 - 20:09

“Sfida e 10 viteve” që ka pushtuar ditët e fundit rrjetet sociale ku protagonistë j

Postuar: 18/01/2019 - 17:58

Ashtu si shumë personazhe të njohur publikë, edhe aktori Bes Kallaku është bërë pjesë e sfidës

Postuar: 18/01/2019 - 14:46

Dy vite më parë bëri bujë të madhe në media ndarja e modeles Xhesika Berberi nga partneri i saj E

Postuar: 18/01/2019 - 13:56

Ata janë një nga çiftet më të dashurt të showbiz-it shqiptar!

Postuar: 18/01/2019 - 12:58

Teksa të gjithë përqafuan trendin më të ri të Instagramit, duke publikuar foto të vjetra të 10 vi

Postuar: 18/01/2019 - 11:32

 Moderatorja simpatike, Kiara Tito ditën e sotme feston 23-vjetorin e lindjes.