BREAKING NEWS

"Ka nja dy deputetë që kundërshtojnë me të drejtë"/ Spartak Braho plas deklaratën e fortë për aferën e inceneratorëve: Skandali është kaq i fortë sa…Ja pse Rama nuk e jep dorëheqjen. A do ketë fundin e Musolinit?

"Ka nja dy deputetë që kundërshtojnë me të
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Meta-Berisha kanë marrë urdhër nga Moska të destabilizojë Shqipërinë, protesta e 7 korrikut mund të prodhojë viktima

Frrok Çupi: Meta-Berisha kanë marrë urdhër nga Moska
x
BREAKING NEWS

Rëndohen pozitat e Metës, SPAK regjistron tjetër procedim penal ndaj presidentit, akuzohet së bashku me Kryemadhin për fshehje pasurie, në “filtër” dhe 8 zyrtarë të LSI

Rëndohen pozitat e Metës, SPAK regjistron tjetër procedim penal
x
BREAKING NEWS

Ja strategjia e Lulzim Bashës për të ardhur në krye të PD dhe si do e përzërë Sali Berishën pasi gjykata të rrëzojë “Foltoren”

Ja strategjia e Lulzim Bashës për të ardhur në krye të
x
BREAKING NEWS

Ja kur ikën Ilir Meta nga Presidenca, 3 skenarët që do të “trazojnë” politikën shqiptare pas 24 korrikut

Ja kur ikën Ilir Meta nga Presidenca, 3 skenarët që do të
x
BREAKING NEWS

“Ky është me të vërtetë një moment historik"/ Vjen lajmi i shumëpritur për Finlandën dhe Suedinë

“Ky është me të vërtetë një moment
x
BREAKING NEWS

Humbje e madhe! Arti shqiptar në zi, vdes në moshë të re ish-gazetarja dhe ikona e njohur e Teatrit, politikani jep lajmin e trishtë: Do të kujtojmë si shoqe, aktore e personalitet me nam

Humbje e madhe! Arti shqiptar në zi, vdes në moshë të re
x
BREAKING NEWS

Gazetarët protestojnë para Kryeministrisë, reporterët "qepin" gojën dhe i bëjnë thirrje Ramës të heqë dorë nga “riedukimi”

Gazetarët protestojnë para Kryeministrisë, reporterët
x

Gossip

Abuzuan seksualisht me një vajzë të mitur/ Dënohen me 22 vite burg aktorja shumë e njohur dhe bashkëshorti i saj. Zbardhen akuzat e rënda

Abuzuan seksualisht me një vajzë të mitur/ Dënohen me 22

Aktorja e filmit “Dr Strange”, Zara Phythian është dënuar me tetë vjet burg për abuzimin seksual të një vajze të mitur rreth moshës 13-15 vjeçe.

Ndërsa bashkëshorti i saj, Victor Marke, është dënuar me 14 vite burg. 

Abuzuan seksualisht me një vajzë të mitur/ Dënohen me 22

Vendimi u dha nga gjyqtari Mark Watson në Gjykatën e Nottingham Crown, pasi çifti u shpall fajtor javën e kaluar për 14 akuza, pasi në bashkëpunim kanë abuzuar me vajzën e mitur mes viteve 2005 dhe 2009.

Abuzuan seksualisht me një vajzë të mitur/ Dënohen me 22

Më të lexuarat