BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x
BREAKING NEWS

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen “non grata”, nga politikanët trafikantë, tek ata që ushtrojnë presion ndaj drejtësisë

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen
x
BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e Berishës me komunizmin, nga emërimi sekretar partie, tek aleanca me Ramizin

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e
x

Gossip

Ada nuk duron më: Këta dy konkurrentë janë të lidhur bashkë, ja çfarë kanë planifikuar të dy

Ada nuk duron më: Këta dy konkurrentë janë të lidhur

Ada nuk ka duruar më pas takimit me Hysenin dhe ka shpërthyer në studio duke deklaruar se ai ka ndjenja për Alvisën. Madje sipas Adës, Hyseni dhe Alvisa kanë planifikuar të dalin bashkë nga "Përputhen".

Ada - Hysenit: Ti ke ndjenja për Alvisën dhe Alvisa ka ndjenja për ty

Ndërhyn Alvisa: Për mua mos fol

Alvisa: Ti shiko ndjenjat e tua

Ada: Të mbaroj unë pastaj fol

Alvisa: Ti je zhytur në ndjenja këtu

Ada: Kush është zhytur?

Ada: Ku e di ti çfarë ndjenjash kam unë

Alvisa: E di shumë mirë unë, e dinë të gjithë

Ada: Po rri moj mbaj vendin tënd. Ju keni për të dalë të dy bashkë

Hyseni - Adës: Nuk e bëj për followersa

Ada - Hysenit: Nëse ti nuk ma vërteton që nuk ke ndjenja për Alvisën, që në fakt ma ke pëforcuar mendimin që ti ke ndjenja, mua s’ke për të më njohur kurrë.

Më të lexuarat