Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Adelina Tahiri tregon trupin e saj me format perfekte pas lindjes

Postuar: 11/09/2018 - 19:34

Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të përfolura përsa i përket jetës personale.

Kohët e fundit këngëtarja ka qenë në qendër të vëmendjes pasi u bë nënë për herë të parë.

Megjithatë kjo nuk e ka penguar aspak Adelinën të jetë aktive në rrjetet sociale.

Pak më parë këngëtarja ka postuar një foto ku shihet në makinë ndërsa tregon qartazi linjat trupore.

Vetëm pak kohë pas lindjes së djalit të saj Jonit, Adelina na vjen me forma perfekte.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 26/09/2018 - 17:02

Gazetarja e njohur e "Digitalb", Vilma Masha, shumë shpejt ka vendosur ti japë fund beqarisë.

Postuar: 26/09/2018 - 17:00

 Reperi Cozman është larguar nga Kosova për tu rikthyer në vendin ku është rritur.

Postuar: 26/09/2018 - 16:23

Nevina Shtylla është prezantuesja më e re e ekranit të “Top Channel”.

Postuar: 26/09/2018 - 16:10

Një makinë e Marilyn Monroe do të dalë në ankand në nëntor dhe mund të arrijë një çmim prej 500 m

Postuar: 26/09/2018 - 15:56

Moderatorja e njohur Aulona Musta është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”

Postuar: 26/09/2018 - 15:12

Këngëtari i famshëm turk Can Bonomo ka pësuar një aksident të rëndë me motor ditën e hënë.

Postuar: 26/09/2018 - 14:28

Greta Koçi feston sot ditëlindjen dhe ka marrë një surprizë tepër të veçantë që në orët e para të