BREAKING NEWS

SHBA merr në patronazh Gjykatën e Lartë, USAID fut 12 juristë për të shqyrtuar çështjet e prapambetura, ja detajet

SHBA merr në patronazh Gjykatën e Lartë, USAID fut 12
x

Gossip

Adrola Dushi në një lidhje me kandidatin për deputet? Detajet që po i fusin të gjithë në dyshime

Adrola Dushi në një lidhje me kandidatin për deputet? Detajet

Adrola Dushi është padyshim një ndër modelet shqiptare më të pëlqyera për publikun. Ajo ka qenë vazhdimisht në qendër të vëmendjes mediatike edhe për divorcin e bujshëm me babain e djalit të saj.

Mirëpo së fundmi po qarkullojnë disa thashetheme se Adrola ka nisur një lidhje të re dashurie me një personazh të njohur.

Adrola Dushi në një lidhje me kandidatin për deputet? Detajet

 “Magazina.al” shkruan se Adrola është në lidhje me kandidatin për deputet në Kuvendin e Kosovës, Albin Gashin i cili është djali i avokatit të njohur Tom Gashi.

Burime pranë çiftit kanë treguar për “Magazina.al” se Adrola është shpërngulur tashmë në Prishtinë dhe dyshja është parë shpesh së bashku.

Adrola ende nuk ka reaguar pas këtyre lajmeve.

Adrola Dushi në një lidhje me kandidatin për deputet? Detajet