BREAKING NEWS

Ishte infektuar me koronavirus, humb jetën elektricisti 28-vjeçar nga Shkodra, OSHEE mesazh ngushëllimi: Virusi s’njeh moshë, aq më tepër profesion

Ishte infektuar me koronavirus, humb jetën elektricisti 28-vjeçar
x

Gossip

“Afrohen fshehtas dhe na vjedhin...”, këngëtari i njohur shqiptar revoltohet keq, por ndaj kujt?

“Afrohen fshehtas dhe na vjedhin...”, këngëtari i njohur

Këngëtari Genc Prelvukaj ka bërë një deklaratë të fortë në rrjete sociale ku pretendon se e kanë incizuar fshehtas në studion e tij muzikore, duke i vjedhur projektet.

Për më tepër, këto projekte lançohen nga të tjerë persona, por në mënyrë të dobët, siç thotë Genci.

“Ne studio tek ne, shpesh vijne disa njerez, na afrohen fshehtar te dera, na incizojne punen, dmth i vjedhin idete, motivohen, marrin shembull, pastaj kthehen e i realizojne ne studiot e tyre ato qe i degjojne. Gjithsesi nxitojne per ti nxjerre para nesh. Mua sme vjen keq, sepse me kete pune treojne sa te medhenj e te pashterrshem jemi ne, e sa te harxhuar jane ata. E vetmja gje qe me vjen keq eshte qe i realizojne tmerresisht dobet”, ka shkruar këngëtari.

Në fakt, të shumtë janë kolegët e tij në muzikë që kanë lançuar projekte të reja për këtë verë, ndaj bëhet pak e vështirë për t’u kuptuar se me kë e ka.

Megjithatë, mbetet të presim në mos vjen ndonjë tjetër reagim në rrjete sociale.

“Afrohen fshehtas dhe na vjedhin...”, këngëtari i njohur