BREAKING NEWS

“Halle halle kjo dynja”, Rama poston foton e Gregut dhe bën reagimin epik: Xhaja i vet dhe Erjoni im...

“Halle halle kjo dynja”, Rama poston foton e Gregut dhe bën
x

Gossip

“Ai do më vrasë”, aktorja shumë e dashur nga shqiptarët dhunohet nga i dashuri, dalin detajet e rënda dhe si e lajmëroi në fshehtësi policinë

“Ai do më vrasë”, aktorja shumë e dashur nga

Aktorja turke Ajshegyl Çënar ka qenë sot në qendër të vëmendjes së mediave turke pasi është raportuar se ajo është dhunuar nga i dashuri i saj. Ajshegyl e cila është e njohur në Shqipëri me rolin e Lilës nga seriali "Molla e ndaluar", që transmetohet në Vizion plus, ka kërkuar ndihmën e policisë.

Mediat turke shkruajnë se Ajshegyl ndodhej në restorant me të dashurin e saj dhe papritur kishin nisur të ziheshin. Sipas raportimeve, i dashuri i aktores i kishte derdhur gotën me verë në fytyrë dhe e kishte kërcënuar.

Ajshegyl ishte ngritur nga tavolina me pretekstin se do të shkonte në tualet dhe i kishte kërkuar kamarierëve të thërrisnin policinë. "I dashuri do më vrasë, ju lutem telefononi policinë", i kishte thënë aktorja. I dashuri i saj e kishte kuptuar situatën dhe ishte arratisur./ Xing

“Ai do më vrasë”, aktorja shumë e dashur nga