BREAKING NEWS

"Na urdhërrojnë shefat të firmosim"/ Avokati i njohur del me deklaratën 'bombë': Nga Enegjitika, te Ekonomia e Shëndetësia, ja kush do i fus në burg punonjësit e administratës

"Na urdhërrojnë shefat të firmosim"/ Avokati i njohur
x
BREAKING NEWS

"Po të mos dilnin përgjimet e Italisë ish-ministri nuk do kapej kurrë", analisti Mërtiri del me deklaratën e fortë: Tahiri i di bëmat e Ramës, ndaj kryeministri nuk e shet dot

"Po të mos dilnin përgjimet e Italisë ish-ministri nuk do
x
BREAKING NEWS

"U la në burg një 74-vjeçar dhe u lirua Tahiri", Klodiana Lala denoncon standarin e dyfishtë të gjykatave, avokati i ish-ministrit e 'kërcënon' hapur: Të isha në studio do flisnim ndryshe

"U la në burg një 74-vjeçar dhe u lirua Tahiri",
x
BREAKING NEWS

Avokati i njohur 'nxjerr zbuluar' drejtësinë me vendimin ndaj Tahirit: Lirimet para kohe me kusht ndodhin rrallë, nuk do përbënte lajm nëse...

Avokati i njohur 'nxjerr zbuluar' drejtësinë me vendimin
x
BREAKING NEWS

"Ç’do të ndodhë me deputetët e përjashtuar nga Basha dhe Alibeaj"? Bardhi flet për 'fatin' e tyre dhe habit me deklaratën: Nuk janë problem i përçarjes

"Ç’do të ndodhë me deputetët e përjashtuar
x
BREAKING NEWS

Lirimi i Tahirit, ish-prokurori ‘bën për ujë të ftohtë’ qeverinë: Vendim luksi, thjesht kërkoni një ministër në burg si rezultat të drejtësisë

Lirimi i Tahirit, ish-prokurori ‘bën për ujë të
x
BREAKING NEWS

“Nëse nëna e fëmijëve...”, avokati i njohur del me deklaratën 'bombë': Ju tregoj provën e fortë që mund të rikthejë në qeli Tahirin

“Nëse nëna e fëmijëve...”, avokati i njohur del
x
BREAKING NEWS

“Në zarf mendova se ishte çokollatë”, gazetarja Hoxha zbardh prapaskenat e bujshme nga arrestimi i zyrtares së lartë të Shëndetësisë

“Në zarf mendova se ishte çokollatë”, gazetarja
x

Gossip

"Ai është kafshë, ku qan ai", Olta nuk i kursehet Luizit: Është shumë idiot, do i bëj namin sot (VIDEO)

"Ai është kafshë, ku qan ai", Olta nuk i kursehet

Luizi duket se ka vendosur që inatin e daljes së Kiarës t’ia nxjerrë Oltës, të cilën prej ditës së shtunë e ka injoruar duke mos i folur fare.

Kjo gjë e ka mërzitur aktoren, e cila madje dhe ka qarë. Teksa ishte duke folur me Dean, ajo filloi ta shante Luizin, ndërsa tha se mes tyre tashëm do ketë vetëm luftë.

“Ka qarë? Pse? Nuk qan ai është kafshë. Po mua ça ka që s’më flet? Okay, do luftë ai, luftë do i jap dhe unë. Ja tregoj unë ati. Idioti. Është idiot moj, merret me mua. Unë jam në finale ai merret me mua. Është idiot. Në vend që të kalojmë mirë... E bëri që të më ngrejë nervat mua. Është shumë idiot. E di sa jam mërzitur? Po unë do i bëj namin sot”- u shpreh Olta.