BREAKING NEWS

Skandal/ Plasin trazirat, humbja në Shqipëri zemëron holandezët, tifozët bëjnë “namin” në Roterdam, shkatërrojnë dyqane e godina

Skandal/ Plasin trazirat, humbja në Shqipëri zemëron
x
BREAKING NEWS

Historike/ Lorik Cana dorëzon trofeun, Marash Kumbulla vishet kuq e zi në “Air Albania Stadium”. Ja çfarë po ndodh

Historike/ Lorik Cana dorëzon trofeun, Marash Kumbulla vishet kuq e zi
x
BREAKING NEWS

Festë e madhe/ Erdha, pashë, fitova, Mourinho mbetet unik, vendos një rekord special në Evropë, trajneri i parë në histori që …

Festë e madhe/ Erdha, pashë, fitova, Mourinho mbetet unik, vendos
x
BREAKING NEWS

Roma ngre trofeun, tifozët e Feyenoord s’e përballojnë dot humbjen, e papritur ajo që i ndodhi Klodiana Lalës gjatë transmetimit live

Roma ngre trofeun, tifozët e Feyenoord s’e përballojnë dot
x
BREAKING NEWS

Lojtarët e Romës nuk e mbajnë dot veten, shpërthejnë në lot gëzimi, i drejtohen tifozerisë, shkruhet me germa te arta emri i …

Lojtarët e Romës nuk e mbajnë dot veten, shpërthejnë
x
BREAKING NEWS

E rëndë, gjendet e pajetë një 48-vjeçare në anë të lumit, ja dyshimet e para (Emri)

E rëndë, gjendet e pajetë një 48-vjeçare në
x
BREAKING NEWS

Përfundon finalja e “Conference League” në Air Albania/ Roma dhe Mourinho në histori, fitojnë në Tiranë trofeun e parë europian

Përfundon finalja e “Conference League” në Air Albania/
x
BREAKING NEWS

Agron Duka bën deklaratën e fortë: PD rrezikon të ndahet në dy forca politike, ardhja e Berishës në krye...

Agron Duka bën deklaratën e fortë: PD rrezikon të ndahet
x

Gossip

“Ai është si Don Zhuani”/ Donaldi i hedh ‘grepin’ moderatores së njohur pas largimit të Beatrixës, ish-banorja e ‘Big Brother’ plas deklaratën e fortë: Vajzave u duket si Brad Pitt!

“Ai është si Don Zhuani”/ Donaldi i hedh

Ish-banorja e ‘Big Brother VIP’, Neda Balluku komentoi sot në emisionin ‘Breaking’, zhvillimet më të fundit brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP’.

Balluku foli edhe për marrëdhënien që është krijuar mes Egzonës dhe Donaldit. Teksa ky i fundit është ndjerë keq nga largimi i të dashurës, Beatrix, ka qenë moderatorja që i ka qëndruar pranë dhe është kujdesur për të.

Lidhur me këtë, Neda tha se “nuk është bukur për ta thënë, por duket se ka nevojë për një bebysister”.

“Gjatë një prime teksa kishte debat me Einxhel, doli se kjo i lante rrobat Donaldit. Gjen këto gocat mesa duket atyre u duket Brad Pitt dhe e ndihmojnë. Nuk e di nëse është për bravo, edhe pse unë nuk i them. Ku ta gjejmë dikë që të na ndihmojë në shtëpi, se ngelëm duke i bërë të gjitha vetë”, tha Neda.

Më pas ish-banorja u shpreh se Donaldi nuk po i jep sinjale Egzonës, por as nuk po e ndalon që ajo t’i qëndrojë pranë.

“Para disa javësh isha e ftuar te emisioni me gazetaren Klotilda Harkën që nuk isha dakord me të, por tani kam ndryshuar mendim. Donaldi është si Don Zhuani, cilado vajzë ti afrohet ose ka interes emocional nga ana e tij ose nga ana e saj.

Donaldi nuk po e ndalon Egzonën, e nuk besoj se është aq naiv sa nuk e kupton. Se ndoshta nuk është ashtu, që të mos i biem në qafë vajzës. Kam dëgjuar se ajo ka marrëdhënie të mira me disa ish-banorë të “Big Brother” dhe e kanë mësuar se si të sillet. Zëdhënëse e heshtur nga ish-banorët, e kanë djegur duke e mësuar kështu. Ka potencial si vajzë”, u shpreh Balluku.