BREAKING NEWS

Gjykata pushon dosjen e CEZ, Taulant Balla bën lëvizjen e menjëhershme dhe del me deklaratën ‘bombë’: I akuzuari kryesor është Sali Berisha. Ja çfarë fshihet pas vendimit

Gjykata pushon dosjen e CEZ, Taulant Balla bën lëvizjen e
x

Gossip

“Ai ka 5 jahte, 4 helikopterë”, moderatorja Fatma Haxhialiu prezanton 'miliarderin' që i ka marrë zemrën (FOTO)

“Ai ka 5 jahte, 4 helikopterë”, moderatorja Fatma Haxhialiu

Moderatorja Fatma Haxhialiu me anë të një postimi në Instagram ka treguar me humor se ka gjetur një mashkull të pasur "sugar daddy" që ka jahte, helikopterë, makina e shtëpi.

Në fakt bëhet fjalë për bashkëshortin e saj të cilin Fatma e ka "plakur" me një aplikacion që së fundmi po e përdorin të gjithë.

"Ai ka 5 yachte, 4 helikoptere, charter, koleksion makinash epoke, nje shtepi ne cdo kryeqytet evropian, por sigurisht une dashurova shpirtin e tij te bukur. Nuk më intereson çfarë thoni të dua 'sugar daddy' im", shkruan Fatma.