BREAKING NEWS

Deputetët e PS i përgjigjen Metës dhe kërkojnë hetim nga SPAK për presidentin, i kujtojnë bllokun 700 mijë euro dhe reformën në drejtësi

Deputetët e PS i përgjigjen Metës dhe kërkojnë hetim
x

Gossip

“Ai ka qenë gjithmonë kundra”, Shqipe Hysenaj tregon sekretin e madh për jetën e saj dhe i kërkon publikisht falje babait të saj, moderatorja habitet nga ajo që dëgjon: Ti?!

“Ai ka qenë gjithmonë kundra”, Shqipe Hysenaj tregon

Ish-konkurrentja e ‘Përputhen’, Shqipe Hysenaj ka zbuluar mjaft detaje të reja nga jeta e saj private në një intervistë për emisionin ‘Glamour Zone’.

Ndër të tjera, Shqipe Hysenaj rrëfeu edhe një sekret familjar.

Ester Bylyku: Publiku nuk di thuajse asgjë për jetën tënde përpara famës. Çfarë ke punuar përpara se të bëheshe e njohur?

Shqipe Hysenaj: Babi nuk ka dashur që unë të punoj, ka qene gjithnjë kundër, por mua më pëlqen puna. Kam punuar si instruktore  në një palestër dhe kam bërë plane dietash. Kam punuar edhe si edukatore, më pëlqejnë shumë fëmijët.

Ester Bylyku: Ti edukatore? Ti vetëm bërtet, ke durim për fëmijët? (qesh)

Shqipe Hysenaj: Kam shumë durim për ta. I adhuroj fëmijët. Këtë po e zbuloj për here të parë, sepse babi nuk e di akoma që unë kam bëre këtë punë. U punësova tek shoqja e mamit, kishte kopshtin e saj. Babi më fal, që stë kam thënë. (qesh)

Më të lexuarat