BREAKING NEWS

Tensionohet situata në veri të Kosovës, plagoset efektivi i policisë në Mitrovicë

Tensionohet situata në veri të Kosovës, plagoset efektivi i
x
BREAKING NEWS

Bonusi i Vitit të ri, nis shpërndarja për pensionistët, kreu i ISSH del me njoftimin e rëndësishëm

Bonusi i Vitit të ri, nis shpërndarja për pensionistët, kreu
x
BREAKING NEWS

Nga Milano e deri në Bukuresht, si u paguan me kartën e Zotos udhëtimet e Arben Ahmetajt: 1600 euro për dy netë

Nga Milano e deri në Bukuresht, si u paguan me kartën e Zotos
x
BREAKING NEWS

Ulen çmimet! Vendimi i fundit nga Bordi i Transparencës, ja sa do shiten nafta, benzina e gazi

Ulen çmimet! Vendimi i fundit nga Bordi i Transparencës, ja sa do
x
BREAKING NEWS

Sulmi ndaj Berishës, Nazarko plas deklaratën 'bombë': Skenar i shërbimeve sekrete të vendeve armiqësore

Sulmi ndaj Berishës, Nazarko plas deklaratën 'bombë':
x
BREAKING NEWS

Shkojnë në pikiatë/ Euro zhvlerësim historik ndaj lekut. Nafta rrënon dollarin në tregjet ndërkombëtare

Shkojnë në pikiatë/ Euro zhvlerësim historik ndaj lekut.
x
BREAKING NEWS

Alarm për bombë tek Drejtoria e Kufirit dhe Migracionit në Tiranë, panik tek punonjësit e zyrave

Alarm për bombë tek Drejtoria e Kufirit dhe Migracionit në
x
BREAKING NEWS

Po rrezikohen shumat monetare të shtetasve shqiptarë që i kanë në banka/ Vidhen të dhënat bankare, u gjetën në CD e databazës së pagave

Po rrezikohen shumat monetare të shtetasve shqiptarë që i
x

Gossip

“Ai më sulmoi tek pjesa e profesionit dhe tentoi të më prekte...”, Monika dhe Einxhel komentojnë përplasjen me banorin shumë të diskutuar të ‘Big Brother VIP’

“Ai më sulmoi tek pjesa e profesionit dhe tentoi të më

Dy konkurrentet e ‘Big Brother VIP. Monika dhe Einxhel kanë diskutuar për debatin që kjo e fundit pati me Ilirin disa ditë më parë.

“E heqim faktin që ti Ilirin e respekton. Nëse Iliri do të ishte një tjetër person që ti nuk e ke të afërt dhe do të shikojë debatin që Iliri mua më sulmoj tek pjesa e profesionit dhe tentoj të me prekte aty nuk do e quajte të pistët?”, e pyeti Einxhel.

“Kam shkuar dhe i kam thënë Ilirit, të lutem mos u kap në profesion dhe shumë herë kam dal i kam thënë gjëra që të tjerët këtu s’ja kanë thënë. Për ty atëherë prapë ja thashë, e ke gabim me atë gocën duke i thënë atë batutë, gjej një tjetër, atë mos ja thuaj”-i tha Monika.

“E keqja është që ai tentoi të asocionte me profesionin tim pra e përmendi paralelisht edhe atë fjalën dhe moderatore. Ai del që ka bërë lojë te pisët dhe del fjala ime. Unë e saktë isha,”-tha Einxhel.