BREAKING NEWS

Zbardhet çfarë vendosi GJKKO për ish-deputetin e PS, Alqi Bllako. Prokurori tregon veprimet hetimore, ja kërkesa urgjente e avokatëve

Zbardhet çfarë vendosi GJKKO për ish-deputetin e PS, Alqi
x
BREAKING NEWS

Reagon menjëherë BE-ja pas takimit me Qeverinë dhe ka një mesazh të fortë: Kemi shqetësime serioze për ...

Reagon menjëherë BE-ja pas takimit me Qeverinë dhe ka një
x
BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur pronari i hotelit, policia zbardh detajet për biznesmenin: U dogj brenda dhomës

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur pronari i hotelit, policia zbardh detajet për
x
BREAKING NEWS

10 ditë të nxehta për Vuçiçin, duhet të zgjedhë të njohë Kosovën dhe të bojkotojë Putinin, ose do të pësojë të njëjtin fat si Rusia, ja takimet e vështira që e presin presidentin serb

10 ditë të nxehta për Vuçiçin, duhet të
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Berisha është fajtor për vrasjen e rreth 3 mijë vetëve, ka djegur njerëz të gjallë dhe ka eliminuar kundërshtarë politikë, bashkë me Metën janë bashkëpunëtorë për grabitjen e floririt të Krrabës, ja çfarë ndodhi pasi e vodhën...

Frrok Çupi: Berisha është fajtor për vrasjen e rreth 3
x
BREAKING NEWS

Nis protesta para Kryeministrisë. Zbardhet çfarë po ndodh

Nis protesta para Kryeministrisë. Zbardhet çfarë po ndodh
x
BREAKING NEWS

Çfarë do të ndodhë në hapësirën shqiptare? Niko Peleshi jep lajmin: Nënshkruhet sot kontrata 6 milionë dollarë

Çfarë do të ndodhë në hapësirën shqiptare?
x
BREAKING NEWS

Rama mbledh në “Vilën 30” ambasadorët e huaj, zbardhet arsyeja e takimit

Rama mbledh në “Vilën 30” ambasadorët e huaj,
x

Gossip

“Ai u nevrikos”/ Einxhel Shkira zbulon “sherrin” e fundit me Dj Dagz: U mërzita se…

“Ai u nevrikos”/ Einxhel Shkira zbulon “sherrin” e

Moderatorja Einxhel Shkira vijon të jetë mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit shumë detaje rreth përditshmërisë së saj.

Dhe kështu ka ndodhur edhe së fundmi me postimin e fundit të ish-banores së BBV, e cila ka ndarë me fansat prapaskenat e një fotoje.

Në foton e publikuar Einxhel shfaqet e veshur me bikini buzë pishinës.

Teksa shpjegoi prapaskenat e fotos, ajo nuk i kurseu as batutat.

“Para se të shkonim për të ngrënë duhet të ndërohesha por drita ishte shumë e mirë dhe bikini shumë i lezetshëm dhe s’mund ta humbisja mndësinë për një foto.

Ndërkohë Dagz po vdiste për të ngrënë ashtu edhe unë.

Ama foto ka prioritet kur je në plazh.

E bëri zemrën gur dhe kur më pa ulur tek pishina gati për pozën…por kur pash fotot e para u mërzita se nuk ishin si doja dhe ai u nevrikos sigurisht që unë nuk jam asnjëherë e kënaqur me rezulatatin”- shkruan Einxhel.

“Ai u nevrikos”/ Einxhel Shkira zbulon “sherrin” e

Pas disa lajmeve dhe ironizimeve të mediave nga ana e saj, Einxhel Shkira më në fund konfirmoi shtatzëninë një muaj më parë përmes një videoje në rrjetet sociale. Që pasi e bëri publike shtatzëninë e saj, moderatorja ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale, duke postuar foto dhe dedikimi për fëmijën që po pret.

 

Më të lexuarat