Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Aida Shtino thyen heshtjen pas një kohe të gjatë: Nuk ka fjalë për këtë trishtim

Postuar: 16/04/2019 - 09:41

Pas përfshirjes nga zjarri të katedrales së famshme Notre Dame në Paris, Franca ka shpallur emergjencën kombëtare dhe gjithë bota është solidarizuar me të. Pasi faqet e para të mediave botërore janë pushtuar nga ky lajm të shumtë kanë qenë ata që kanë reaguar. 

Mes këtyre një reagim ka ardhur edhe nga gazetarja e njohur Aida Shtino përmes një postimi në Facebook.

"Nuk ka fjalë...Shumë trishtim...bashkë me të po digjet një pjesë e historisë dhe inspirimit të shumë artistëve dhe shkrimtarëve neëbotë...."- shkruan Shtino.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/04/2019 - 23:57

Olen Çesari është padyshim një nga personazhet më të dashur për publikun e që me violinën e tij ka arritur të jetë shumë i suksesshëm.

Postuar: 20/04/2019 - 23:39

E ftuar sot në “Xing me Ermalin”, Besa Kokëdhima ka zbuluar shumë të reja pas kaq shu

Postuar: 20/04/2019 - 23:31

Arbana Osmani sot për herë të parë ka folur në programin e saj 'Dua të të bëj të lumtur'

Postuar: 20/04/2019 - 22:58

Moderatori Isli Islami, i ftuar mbrëmjen e sotme në ‘Mos i fol shoferit’  ka rrë

Postuar: 20/04/2019 - 22:41

Këngëtarja Besa Kokëdhima, e njohur dhe si vajza e kreut të Partisw Zgjidhja,  Koço Kokëdhim

Postuar: 20/04/2019 - 22:19

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Besa Kokëdhima prej disa kohësh tashmë po jeton në Francë

Postuar: 20/04/2019 - 22:01

Ai është një ndër moderatorët e “Top Channel’ pas të cilit çmenden gjitha vajzat.