Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Ajo do më vrasë, por...", këngëtarja e njohur rrëfen se ka bërë seks me kolegen

Postuar: 25/03/2019 - 10:38

'Ka ndodhur, kemi qeshur shumë'. Këngëtarja e njohur bën një deklaratë të fuqishme kur ndajnë vetëm dy muaj nga turneu i ribashkimit të grupit Spice Girls.

 
Mel B thotë se bashkë me Geri Halliwell, kanë bërë seks gjatë viteve ’90-të, një herë të vetme.
 
Këngëtarja e cila prej kohësh ka deklaruar se është biseksuale, e tregoi eksperiencën e saj gjatë xhirimit të emisionit ‘Life Stories’ të Piers Morgan.
 
Moderatori e pyeti, edhe se sa herë kishte ndodhur dhe ajo ju kthye, “Mjaft… vetëm një herë”.
 
Më tej Mel shtoi se, “Ajo do më vrasë, edhe pse me bashkëshortin e saj Christian Horner, janë një çift perfekt që jetojnë të lumtur në fshat. Shpresoj që të mos e mohoj, pasi ishte një gjë argëtuese”. Sipas saj, Geri ka gjinj të mrekullueshëm. 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/07/2019 - 23:52

Kylie Jenner, miliarderja më e re në listat e njerëzve më të pasur, motra më e vogël e familjes së famshme Kardashian-Jenner, 21 vjeçarja më e famshme në planet, si rrallë herë ka rrëfyer një pjesë të jetës së saj, të

Postuar: 18/07/2019 - 23:33

 Blendi Fevizu ka gati 20 vite që është pjesë e ekranit shqiptar dhe tashmë ka krijuar një i

Postuar: 18/07/2019 - 22:12

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa ka dhënë një këshillë të vlefshme për të gjithë ndjekës

Postuar: 18/07/2019 - 21:06

Ditët e fundit u përhap lajmi se sopranoja e famshme, Inva Mula, është ndarë nga bashkëshorti i s

Postuar: 18/07/2019 - 20:13

Këngëtari i njohur nga Kosova, Enur Pakashtica, ka rrëfyer një eksperiencë vërtet të frikshme që

Postuar: 18/07/2019 - 19:49

Ori Nebiaj së fundmi po i argëton shikuesit me emisionin e pasdites “Pushime në Top”.

Postuar: 18/07/2019 - 13:54

Reperi Arkimed Lushaj, ose Stresi, njihet si djalë i keq dhe i rrëmujshëm.