BREAKING NEWS

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit
x
BREAKING NEWS

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e rëndësishëm dhe tregon çfarë pritet: Kemi frikë nga…

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e
x
BREAKING NEWS

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të Covid-19

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të
x
BREAKING NEWS

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë, një tjetër shtet evropian heq të gjitha kufizimet me Shqipërinë duke filluar nga nesër

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë,
x
BREAKING NEWS

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë
x
BREAKING NEWS

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të ashpra dhe jep ultimatumin e prerë: Çoni përpara Reformën në Drejtësi! Nëse s’tregoni guxim...

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të
x
BREAKING NEWS

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/ Pritet vendimi për zgjedhjet lokale të 2019, përfaqësuesja e qeverisë kërkon pezullimin e çështjes. Cili është verdikti i Gjykatës Kushtetuese?

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/
x

Gossip

“Ajo është speciale”/ Djali i Pirro Çakos dhe Inva Mulës prezanton të dashurën. Zbardhen mesazhet e dashurisë

“Ajo është speciale”/ Djali i Pirro Çakos dhe Inva

Antoni Çako, djali i ish-çiftit Inva Mula dhe Pirro Çako prej vitesh jeton në Francë dhe duket se nuk është larg pasionit të prindërve për muzikën, veçse në një formë tjetër.

Anthony është i apasionuar pas muzikës elektronike dhe ka ndjekur edhe studimet në këtë drejtim.

Për shkak se prindërit e tij janë një ndër ish-çiftet më të famshme në vend, edhe Antoni ka marrë vëmendjen e mediave shqiptare dhe bëhet herë pas here pjesë e tyre.

Së fundmi Antoni ka publikuar të dashurën e tij në Instagram me disa foto shumë interesante krah të cilave shkruan: Ajo është special.

“Ajo është speciale”/ Djali i Pirro Çakos dhe Inva

Alice Blu, që nga emri e kuptojmë se e dashura e tij nuk është shqiptare. Edhe Alice ka shpërndarë postimin e Antoni duke shkruar: Dashuria ime.

Kujtojmë se pak ditë më parë lajmi se Pirro Çako është bërë baba për herë të dytë surprizoi rrjetin dhe pse kantautori vazhdon të mbaj çdo detaj sekret.

“Ajo është speciale”/ Djali i Pirro Çakos dhe Inva

Më të lexuarat